Robert Lewandowski daje sygnał co do transferu – „To piłkarz, który może poprawić naszą grę”

AppleMark

Swego czasu media obiegła ważna wypowiedź Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik dał jasno do zrozumienia zarządowi Bayernu, że klub musi postarać się o poważne wzmocnienia. Być może słowa kapitana naszej reprezentacji przedstawiciele mistrza Niemiec wzięli sobie do serca. Bayern już zrealizował dwa ważne transfery, a na tym nie koniec. Z „Bawarczykami” łączy się Leroya Sane. Na temat takiego wzmocnienia wypowiedział się Lewandowski

Angielskie media pisały wiele o sytuacji Sane w Manchesterze City. Sugerowano, iż 23-latek nie jest do końca zadowolony ze swojej pozycji w zespole, dlatego może pokusić się o zmianę otoczenia. Głównym kandydatem do pozyskania Leroya jest Bayern Monachium. Niemiecki zespół cały czas poszukuje wzmocnień w kontekście ofensywnych pozycji. Co ciekawe, na samą transakcję zgodę miał już wyrazić Pep Guardiola. Hiszpański szkoleniowiec nie zamierza na siłę trzymać w klubie zawodnika i może zrobić pewną przysługę swojemu byłemu pracodawcy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Aprobata Lewego

Skoro media coraz głośniej dyskutują na temat transferu Sane, piłkarze Bayernu są zalewani pytaniami w kontekście wzmocnień klubu. O ewentualnej przeprowadzce 23-latka do Monachium wypowiedział się Robert Lewandowski – Jest świetnym piłkarzem z niesamowitymi umiejętnościami oraz wielkim potencjałem. Widziałem niejednokrotnie jak dobrze gra. To piłkarz, który może poprawić naszą grę. Letnie okno jeszcze się na dobre nie rozpoczęło. Mamy już dwóch nowych graczy. Wiem jednak, że na tym nie koniec. Bayern nie powiedział ostatniego słowa w kontekście transferów.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Leroy Sane byłby bardzo dobrym wzmocnieniem „Bawarczyków”. Niemiec strzelił w zakończonym sezonie 16 bramek oraz zanotował 18 asyst. Powodem niezadowolenia piłkarza jest liczba minut sprzędzonych na murawie. Pomimo 47 rozegranych spotkań, Sane ma na koncie niecałe 2700 minut.

Zawodnik „The Citizens” nie jest jedynym skrzydłowym łączonym z Bayernem. W kontekście wzmocnień „Bawarczyków” wymieniano także takich graczy jak Callum Hudson-Odoi czy Nicolas Pepe.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy