Robert Lewandowski podjął decyzję. Polak nie przedłuży umowy z Bayernem!

Szykuje się bardzo ciekawe letnie okno transferowe. Według ostatnich doniesień mediów, Robert Lewandowski przekazał zarządowi Bayernu, iż nie przedłuży kontraktu, który obowiązuje tylko do końca czerwca 2023 roku. Teraz pozostaje pytanie, czy „Bawarczycy” zdecydują się na sprzedaż reprezentanta Polski, czy 33-latek odejdzie na zasadzie wolnego transferu.

Niemałe zaskoczenie wzbudzała bierność Bayernu w kwestii nowego kontraktu Roberta Lewandowskiego. Patrząc na postawę polskiego snajpera, przedłużenie umowy wydawałoby się priorytetem dla klubu z Monachium. Tymczasem Bayern nie przedstawił Lewandowskiemu żadnej konkretnej oferty.

Robert Lewandowski nie przedłuży umowy

Wygląda na to, że Robert Lewandowski stracił cierpliwość. Jak informują BILD czy niemieckie Sky Sport, reprezentant Polski poinformował klub, iż nie przedłuży umowy. 33-latek chciałby podjąć się nowego wyzwania. W związku z zaistniała sytuacją, Bayern Monachium ma dwa wyjścia. Pierwsza opcja zakłada, że Lewandowski zostanie sprzedaży w najbliższym oknie transferowym. Drugie rozwiązanie to odejście Polaka w przyszłym roku na zasadzie wolnego transferu.

Biorąc jednak pod uwagę podejście „Bawarczyków” do finansów, trudno spodziewać się, by 33-latek opuścił klub bez żadnego zysku dla Bayernu. Będziemy świadkami głośnych przenosin?

Komentarze

komentarzy