Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Pumą?!

Całkiem niedawno kontrakt Roberta Lewandowskiego z firmą Nike dobiegł końca. Ten ważny moment dla napastnika Bayernu zbiegł się w czasie razem ze świetną grą reprezentanta Polski. Do tej pory pod znakiem zapytania stał kolejny sponsor snajpera. Wygląda na to, że Robert Lewandowski zwiążę się z Pumą. Sugerują to zdjęcia z ostatniego treningu. 

Robert Lewandowski podpisał umowę z Nike w 2009. Wcześniej najlepszego piłkarza wg. UEFA sponsorował Adidas. Można było przypuszczać, że niemiecka firma ponownie postara się o zakontraktowanie napastnika. W szczególności, że Robert gra w Bayernie i najprawdopodobniej najważniejsze sezony w swojej karierze spędzi jeszcze w ekipie z Monachium.

Lewandowski podpisał kontrakt z Pumą?

Jak słusznie dostrzegł serwis Footy Headlines, Robert Lewandowski być może nie zwiążę się ani z firmą Nike, ani Adidasem. Polak pojawił się bowiem na treningu w korkach Puma Ultra 1.1.

fot. Footy Headlines

Nie oznacza to naturalnie, że Lewandowski na 100% związał się z Pumą. Skoro napastnik „Bawarczyków” nie ma kontraktu z żadną firmą, to może testować różne buty. Piłkarze pokroju Roberta z pewnością jednak zwracają uwagę na wszelkie szczegóły i zdają sobie sprawę, że pojawienie się w korkach innej marki zwróci uwagę mediów. Można zatem przypuszczać, że rzeczywiście Robert Lewandowski związał się z Pumą.

Ambicje firmy potwierdza fakt, iż Puma niedawno podpisała kontrakt z Neymarem. Kolejny wielki gracz trafiłby zatem do „stajni” firmy.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.