Robert Lewandowski skomentował spekulacje w sprawie nowego kontraktu

Do końca czerwca 2023 roku obowiązuje kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium. Powoli pojawiają się zatem spekulacje na temat przyszłości 33-latka. Ostatnie doniesienia sugerowały, iż Lewandowski podpisze nową umowę z „Bawarczykami” do 2025 roku. Kapitan naszej kadry skomentował tę informację.

W trakcie letniego okna transferowego Robert Lewandowski był łączony z przenosinami do Chelsea. Wiarygodne źródło „The Athletic” informowało, iż agent Polaka – Pini Zahavi przedstawił pomysł zarządowi „The Blues”, ale londyński klub ostatecznie zdecydował się na transfer Romelu Lukaku. Media spekulowały także o możliwej przeprowadzce Lewandowskiego do Paryża.

Robert Lewandowski komentuje temat nowego kontraktu

Najnowsze doniesienia sugerują, że Robert Lewandowski zostanie w Monachium, przedłużając swój kontrakt z Bayernem do 2025 roku. Podczas wtorkowej konferencji prasowej kapitan naszej kadry otrzymał pytanie dotyczące rozmów w sprawie umowy – Nie było żadnych rozmów, nic takiego nie słyszałem. Te informacje są chyba wymyślone, nic z tego się nie zgadza. Nic nie mówiłem w tym kontekście. Pierwsze słyszę i to chyba idealna odpowiedź w tym temacie.

Niewykluczone zatem, iż przyszłość Roberta Lewandowskiego nie jest jeszcze całkowicie klarowna. Z pewnością na przestrzeni najbliższych miesięcy pojawią się nowe spekulacje dotyczące ewentualnego transferu.