Robert Lewandowski szuka nowego wyzwania? Bayern oczekuje wielkich pieniędzy

Robert Lewandowski

Praktycznie co rok w mediach przewija się temat ewentualnego transferu Roberta Lewandowskiego. Tym razem spekulacji jest więcej, gdyż aktualna umowa 32-letniego napastnika obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Mając na uwadze wiek reprezentanta Polski, dla Bayernu byłby to najlepszy moment na ewentualną sprzedaż. O ile sam piłkarz ma wykazywać chęć podjęcia się nowego wyzwania, to ekipa „Bawarczyków” oczekuje ogromnych pieniędzy.

Podczas trwającego okna już podjęto temat przenosin Roberta Lewandowskiego. Polskiego napastnika łączono z przenosinami do Chelsea. Jak informowali dziennikarze „The Athletic”, Pini Zahavi – agent 32-latka podjął rozmowy z przedstawicielami „The Blues” w sprawie ewentualnego transferu. Do żadnych konkretów jednak nie doszło.

Robert Lewandowski szuka wyzwania?

Według informacji Sky Sports News, Robert Lewandowski chętnie podejmie się wyzwania w postaci gry w innej czołowej lidze jeszcze przed 35. rokiem życia. Przeprowadzka kapitana naszej kadry w obecnym oknie transferowym wydaje się jednak mało prawdopodobna, gdyż jak twierdzi wspominane źródło, Bayern oczekuje 100 milionów funtów, a sam Robert Lewandowski nie zamierza naciskać na transfer.

Analizując obecną sytuację na rynku, jedynym możliwym kierunkiem wydaje się Manchester City, który cały czas poszukuje nowego napastnika, a sprowadzenie Harry’ego Kane’a – głównego celu „The Citizens” staje się powoli niemożliwe.

Komentarze

komentarzy