Robert Lewandowski pochwalił się nagrodami za 2020 rok

Robert Lewandowski ma za sobą niezwykle udany rok. W sylwestrowy poranek kapitan reprezentacji Polski pochwalił się wszystkimi zdobytymi trofeami.

2020 rokiem Lewego

Chociaż 2020 rok był bardzo trudny dla wszystkich ze względu na pandemię, Robert Lewandowski raczej nie powinien mieć powodów do narzekania. Piłkarz zdobył bowiem wszystko, co tylko było do osiągnięcia – zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

Gablota pęka w szwach od trofeów

Z Bayernem Monachium Robert Lewandowski zdobył historyczną potrójną koronę – Bawarczycy sięgnęli po trofea Bundesligi, Ligi Mistrzów oraz Pucharu Niemiec. Warto dodać, że we wszystkich rozgrywkach kapitan reprezentacji Polski zgarnął nagrodę dla króla strzelców.

Poza tym, Robert Lewandowski jednogłośnie został wybrany najlepszym piłkarzem minionego roku – przez niemal wszystkich. Do zawodnika Bayernu powędrowały bowiem nagrody dla Piłkarza Roku FIFA, Piłkarza Roku UEFA, a także główne wyróżnienie podczas gali Globe Soccer Awards. Do pełni szczęścia Lewego zabrakło tylko Złotej Piłki.

W sylwestrowy poranek kapitan reprezentacji umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, jak leży w łóżku ze wszystkimi tegorocznymi zdobyczami. Nie zabrakło także… Złotej Piłki, chociaż nie były to nagrody od “France Football”. Kto wie, może w przyszłym roku podczas uroczystej gali piłkarz Bayernu odbierze również tę nagrodę.

Komentarze

komentarzy