Roma potrzebuje prawego skrzydłowego. Na ratunek piłkarz Interu?

Roma poszukuje prawego skrzydłowego. Po tym, jak Liverpool odrzucił ofertę wypożyczenia Xherdana Shaqiriego, “Giallorossi” wzięli na celownik Matteo Politano.

Obsadzenie prawego skrzydła to w tej chwili główny kadrowy problem Romy. Cengiz Under jeszcze nie wrócił do optymalnej dyspozycji po urazie zginacza. Niccolo Zaniolo w meczu z Juventusem zerwał więzadła i prawdopodobnie już w tym sezonie nie wróci do gry. Kontuzjowani są również Henrikh Mkhitaryan i młody rezerwowy Mirko Antonucci.

W tej sytuacji Roma potrzebuje jak najszybciej pozyskać zawodnika występującego na tej pozycji. Jak poinformował Fabrizio Romano, klub złożył propozycję wypożyczenia Xherdana Shaqiriego. Liverpool jednak odrzucił ofertę.

Kolejnym prawym skrzydłowym, który znalazł się na celowniku Romy jest Matteo Politano. Włoch nie jest w tym sezonie pierwszym wyborem Antonio Conte i wydaje się logiczne, że chciałby częściej pojawiać się na placu gry. Warto dodać, że skrzydłowy jest wychowankiem klubu i możliwe, że podejdzie entuzjastycznie do pomysłu powrotu.

Według Gianluki Di Marzio, w przeciwnym kierunku powędruje Leonardo Spinazzola. Gdyby Inter zakontraktował Włocha, prawdopodobnie zrezygnowałby z pozyskania Ashleya Younga.

Komentarze

komentarzy