Romelu Lukaku nie zamierza już wracać do Premier League?

Część piłkarzy wykorzystuje czas kwarantanny dla interakcję z kibicami. Jednym z nich jest Romelu Lukaku, który na swoim profilu na Twitterze zorganizował Q&A dla fanów.

Jak belgijski napastnik spędza wolny czas? Sądząc po jego instagramowych relacjach, dużo poświęca na grę w “Call of Duty”. Co jakiś czas znajduje jednak moment dla fanów, którzy chcą go zapytać o kilka szczegółów z jego dość bogatej kariery.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Pod koniec marca Romelu Lukaku wystąpił gościnnie na livie Kevina De Bruyne. Tym razem zdecydował się na samodzielną dyskusję, na swoim Twitterze. Belg odniósł się choćby do swojego pobytu w Anglii.

– Nie uważam, że wrócę jeszcze do Premier League, choć szczególnie dobrze wspominam swój czas spędzony w Evertonie. Doświadczenia w Chelsea i United również były pozytywne. Ludzie mogą twierdzić, że było inaczej, jednak pierwszy klub dał mi szansę przyjazdu do Anglii i poznania moich idoli. Z kolei dzięki drugiemu zrobiłem krok do przodu i wystąpiłem w Lidze Mistrzów. – wyznał Belg.

Poza tym, Romelu Lukaku wyznał, że jest wielkim fanem Masona Greenwooda. Dodał także, że największym motywatorem wśród trenerów, z którymi pracował, jest Antonio Conte.

Komentarze

komentarzy