Rubiales jednak nie taki zły? Jest zwrot akcji!

Rubiales Hermoso

Ostatnie dni są bardzo gorące dla hiszpańskiej piłki. Żeńska reprezentacja wygrała mistrzostwo świata, ale sukces przysłoniła afera wokół Rubiales. W sprawie prezesa hiszpańskiej federacji piłki nożnej może nastąpić jednak zwrot akcji!

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Wyciekł filmik, Rubiales jednak nie taki zły?

O tym. że Rubiales jest kontrowersyjną osobą wiadomo nie od dziś. Zachowania, które prezentuje, nie powinny zdarzać się osobie na tak wysokim i poważnym stanowisku. Najwięcej echa wywołał jednak pocałunek z Hermoso po wygraniu przez reprezentantki Hiszpanii mundialu. Prezes jednak nie podał się do dymisji, nawet mimo nacisków opinii publicznej. Niedawno na światło dzienne wyciekł filmik, w którym Hermoso żartuje w autobusie z pocałunku.

Filmik nie wybiela Rubiales, gdyż pocałunek jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej, ale pozwala rzucić nowe światło na sprawę. Jenni Hermoso wydała komunikat, w którym napisała, że: „Sytuacja z celebracji wywołała u mnie szok związany z momentem, ale po czasie, po zrozumieniu, co rzeczywiście się wydarzyło, czuję potrzebę zgłoszenia tego zachowania, bo nikt nie zasługuje na bycie ofiarą zachowań, na które się nie zgodził”.

Co ciekawe, profil który udostępnił filmik ma mieć inne dowody, który skompromitują Jenni Hermoso.

Mama Rubialesa strajkuje w kościele

W międzyczasie strajk głodowy ogłosiła mama Rubiales. Kobieta strajkuje w jednym z kościołów i mimo nacisków syna, nie zamierza przestać. Przebywa w kościele w Motril i jak powiedziała mediom, wytrzyma tak długo, jak długo pozwoli jej na to organizm.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy