Rummenigge skomentował spekulacje w sprawie przyszłości Lewandowskiego!

Robert Lewandowski jest już o krok od wyrównania rekordu Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Dość niespodziewanie w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje na temat przyszłości polskiego napastnika. Bardzo jasno w tej kwestii wypowiedział się Karl Heinz Rummenigge.

Genialny sezon rozgrywa Robert Lewandowski. Wystarczy powiedzieć, że napastnik Bayernu strzelił 39 goli w 27 ligowych występach i tylko jedno trafienie dzieli Polaka od wyrównania rekordu Muellera. Dodatkowo Lewandowski zanotował pięć bramek w Lidze Mistrzów, a także dorzucił dwa gole w KMŚ.

Wymowna deklaracja Rummenigge

Nie mogą zaskakiwać zatem informacje o sporym zainteresowaniu Lewandowskim. Pewne zdziwienie wzbudzały jednak doniesienia, iż sam Robert Lewandowski rozważa zmianę klubu i chęć podjęcia nowego wyzwania.

W sprawie przyszłości Polaka w rozmowie z Bildem wypowiedział się Karl Heinz Rummenigge – On zostaje, to oczywiste. Kto normalny sprzedałby zawodnika, który strzela 60 goli w jednym roku? Jego agent nic nam nie mówił w kwestii transferu Lewandowskiego.

Można przypuszczać, że Robert Lewandowski wypełni kontrakt, który obowiązuje do czerwca 2023 roku. Co będzie później? Czas pokaże.