Ruszy wspólny projekt czołowych dziennikarzy sportowych!

Podgrzewano atmosferę, nakręcano kibiców. Od kilku dni w mediach społecznościowych zapowiadano wielką informację w sobotnim wydaniu „Stan Futbolu”. Po części telewizyjnej, nastąpił czas na ogłoszenie wiadomości. Grono dziennikarzy, w skład którego wchodzą Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski, Michał Pol oraz Mateusz Borek założyło swój kanał na platformie YouTube. Pierwsze materiały powinny pojawić się w drugiej połowie lutego!

Sympatycy futbolu mogli oczekiwać wielkiej, informacyjnej bomby. Cały projekt pozostawał jednak w tajemnicy. Jednym z dziennikarzy, który starał się nieco nagłośnić sprawę był Krzysztof Stanowski. Właściciel „Weszło” sugerował, że będzie to prawdziwa rewolucja w polskim dziennikarskie piłkarskim. Atmosferę podgrzewał nawet prezes PZPN, Zbigniew Boniek, który na Twitterze dyskutował o tym projekcie.

Na informację musieliśmy poczekać do sobotniego wydania „Stanu Futbolu”. Po części telewizyjnej w studiu zgromadzili się Tomasz Smokowski, Michał Pol, Mateusz Borek i oczywiście Krzysztof Stanowski. Kibice oglądający program już mogli domyślić się, że ta czwórka wspólnie wystartuje z pewnym projektem.

Tak też się stało. Wspominani dziennikarze utworzyli swój kanał na platformie Youtube, który nosi nazwę „Kanał Sportowy”. Pierwsze materiały wideo mają pojawić się w połowie lutego 2020 roku. Twórcy projektu zamierzają dostarczać m.in. programy publicystyczne, wywiady oraz analizy. Jak sami przyznają, będzie co oglądać.

Co ciekawe, na kanale nie będzie pojawiać się tylko tematyka stricte piłkarska. Mateusz Borek, który jest związany z boksem już zapowiedział treści związane z tą dyscypliną. Tomasz Smokowski natomiast wyraził chęć tworzenia wywiadów/rozmów z różnymi sportowcami, nie tylko z piłki nożnej. Mając na uwadze sympatię dziennikarza Polsatu Sport do lekkoatletyki, to właśnie z tej dziedziny sportu mogą pojawiać się osoby.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy