Salernitana – Napoli 🇮🇹 Typy, kursy (31.10.2021)

Napoli - Spartak Moskwa: typy, kursy, zakłady i zapowiedź ✓ 30.09.2021

Gracze Napoli w tym sezonie Serie A grają naprawdę niesamowicie, ale beniaminek z Salerno będzie chciał jako pierwszy pokonać tą ekipę w tym sezonie. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie dla gospodarzy, ale w piłce nożnej wszystko jest możliwe i choćby dlatego to starcie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Szykuje się świetny mecz, który powinien stać na całkiem wysokim poziomie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Salernitana – Napoli zapowiedź (niedziela, 18:00)

Gospodarze bardzo dobrze wiedzą, że ten sezon będzie dla nich długi i trudny, ale takie mecze jak ten ostatni z Venezią na pewno daje zawodnikom tego klubu motywacji do walki o utrzymanie w Serie A. Salernitana oczywiście potrzebuje jeszcze więcej zwycięstw żeby nie wrócić na przyszły rok do zaplecza elity, ale na pewno kibice gospodarzy wierzą, że ich gracze dadzą z siebie wszystko w walce o utrzymanie.

Goście za to stracili w tym sezonie punkty tylko w meczu z AS Romą. Mimo wszystko gracze Napoli są nadal niepokonani w Serie A i można spodziewać się, że po tym spotkaniu taki status się utrzyma. Mimo wszystko goście nie mogą zlekceważyć swojego rywala, bo to może skończyć się dla nich źle. Szykuje się bardzo ciekawe starcie w Salerno i zawodnicy Napoli będą celowali w kolejne trzy punkty.

Zarejestruj się w Noblebet

Salernitana – Napoli kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Napoli. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.33. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Salernitana – Napoli, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 5.65. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 10.00.

Salernitana – Napoli fakty meczowe

  • Goście nie stracili gola od 4 meczów.
  • Goście nie przegrali od 5 spotkań.
  • Gospodarze nie zachowali czystego konta w swoich 3 poprzednich meczach.

Salernitana – Napoli nasze typy

Zawodnicy Napoli grają w tym sezonie na naprawdę bardzo wysokim poziomie i można spodziewać się, że Salernitana dla gości nie będzie żadną wielką przeszkodą. Mimo wszystko gospodarze na pewno będą chcieli na własnym obiekcie powalczyć i można oczekiwać ciekawego starcia.

Salernitana – Napoli | Typ: handicap: Napoli -1 @1.85 Noblebet
Salernitana – Napoli | Typ: powyżej 3.0 goli @1.88 Noblebet