Salihamidzic potwierdza: Roberta Lewandowski chce odejść

Tuż przed ostatnim meczem Bayernu Monachium w sezonie 2021/2022, Hasan Salihamidzic potwierdził, iż Robert Lewandowski poinformował klub o chęci zmiany otoczenia i braku zamiaru przedłużenia umowy. Postawa zarządu nie ulega jednak zmianie.

Coraz ciekawiej robi się wokół Roberta Lewandowskiego. Kontrakt reprezentanta Polski obowiązuje tylko do końca czerwca 2023 roku. W związku z tym, Bayern ma dwie opcje. Pierwsza to sprzedaż najlepszego snajpera w najbliższym oknie. Druga to odejście Roberta Lewandowskiego na zasadzie wolnego transferu.

Lewandowski chce odejść

W rozmowie ze Sky Sport, Hasan Salihamidzic potwierdził, iż Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium: Rozmawiałem z Robertem. Poinformował mnie, że nie zamierza przyjmować naszej oferty przedłużenia kontraktu i chciałby opuścić klub. Oznajmił, że jego celem jest spróbowanie czegoś nowego. Nasze stanowisko nie ulega jednak zmianie. Lewandowski ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. 

Czy zarząd „Bawarczyków” rzeczywiście odrzuci wszystkie oferty za Roberta Lewandowskiego i Polak odejdzie w przyszłym roku na zasadzie wolnego transferu?

Komentarze

komentarzy