Sampdoria – Atalanta. Typy, kursy (28.02.2021)

Niedzielę z Serie A otworzy starcie Sampdorii z Atalantą. Czy piłkarze z Bergamo odbiją sobie porażkę w Lidze Mistrzów z Realem Madryt i zgarną trzy punkty w Genui? 

Sampdoria – Atalanta zapowiedź (niedziela, 12:30)

W porównaniu z ubiegłem sezonem, sympatycy Sampdorii nie muszą drżeć o utrzymanie swojej ulubionej ekipy. Podopieczni Claudio Ranieriego zajmują bezpieczną, dziesiątą lokatę z przewaga aż piętnastu punktów nad osiemnastym Cagliari. Wygląda na to, że ekipa z Genui może najwyżej powalczyć o ósmą lokatę na koniec sezonu, gdyż strata do siódmego Napoli wynosi aż dziesięć oczek.

Z kolei priorytetem Atalanty jest zagwarantowanie sobie udziału w Lidze Mistrzów. Jak na razie, piłkarze Gaspierniego zajmują piątą lokatę w lidze ze stratą jednego oczka do Romy. Za plecami ekipy z Bergamo są także Lazio czy Napoli. Oba zespoły z pewnością mają podobny cel, co Atalanta. Można zatem spodziewać się wielu emocji związanych z walką o europejskie puchary.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Sampdoria rywalizowała z Atalantą 24 października. Mecz zakończył się niespodziewanym triumfem ekipy z Genui, która wygrała na wyjeździe aż 3:1.

Sampdoria – Atalanta kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Atalanta. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 1.62.

Sampdoria – Atalanta typy

Podopieczni Claudio Ranieriego z pewnością spróbują postawić Atalancie trudne warunki. Można spodziewać się wyrównanego starcia, w którym obie ekipy powinny trafić do siatki.

Sampdoria – Atalanta | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.65 @ LV BET 

Sampdoria – Atalanta | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.95 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy