San Marino – Polska. Specjalna promocja na spotkanie Biało-Czerwonych

W ramach drugiego wrześniowego meczu eliminacyjnego mistrzostw świata 2022, reprezentacja Polski zmierzy się w Serravalle z San Marino. Niekwestionowanym faworytem tej potyczki jest ekipa Biało-Czerwonych, która walczy o awans do tej wielkiej imprezy. Choć szanse gospodarzy na chociażby jeden punkt są nikłe, to nie można wykluczyć, iż zawodnicy z San Marino zaprezentują się z dobrej strony. Specjalną promocję na występ naszych rywali przygotował BETFAN.

Darmowa kasa za strzały rywali

Nie zaskoczy raczej nikogo fakt, iż do tej pory bardzo dobrze wspominamy pojedynki z San Marino. Wystarczy powiedzieć, że wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem Biało-Czerwonych, a rywale zdołali zdobyć zaledwie jedną bramkę. Taka sytuacja miała miejsce w 2013 roku, kiedy to kadra prowadzona przez Adama Nawałke wygrała mecz 5:1.

Początek przygody Paulo Sousy z reprezentacją Polski upływa pod hasłem niepewnej gry w obronie. Od początku 2021 roku, nasi piłkarze stracili gola w 8 z 9 spotkań. Jedno czyste konto przypada na pojedynek z Andorą, zakończony zwycięstwem 3:0. Nie oznacza to, że San Marino stoi przed dużą szansą na strzelenie gola w niedzielnym meczu. Nadal przepaść między reprezentacjami jest ogromna.

Nasi najbliżsi rywale mogą jednak podjąć rękawicę. Każdą próbę San Marino zamierza docenić BETFAN, który przygotował specjalną ofertę. Bukmacher gwarantuje nam 5 PLN za każdy strzał gospodarzy. Niezależnie od tego, czy będzie to próba celna czy niecelna. Oznacza to, iż przy 10 strzałach San Marino możemy otrzymać 50 PLN.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO linku.
  2. Zagrać dowolny zakład na mecz San Marino – Polska za dokładnie 49 zł.
  3. Kupon AKO lub SOLO, z kursem minimalnym 2,50.

I to tyle! Otrzymasz freebet 5 zł za strzał San Marino na bramkę Polski, np. przy 10 strzałach (nieważne, czy będą celne czy nie) freebet wyniesie 50 PLN. Co więcej – jeśli San Marino strzeli gola, to BETFAN wypłaci freebet 50 PLN.

Dodatkowo możecie oczywiście wygrać postawiony zakład, więc to niejako zakład dwa w jednym. Więcej szczegółów o promocji.