Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy. Typy, kursy (13.03.2021)

Na południu kraju dojdzie do starcia dwóch drużyn, które bardzo udanie rozpoczęły wiosnę. Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy to mecz, który zapowiada się bardzo dobrze. Sporo goli wpada w meczach obu tych ekip i na to samo liczymy we wczesne sobotnie popołudnie.

Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy zapowiedź (sobota, 13:00)

Sandecja to drużyna drugiej połowy tabeli, która jest zamieszana w walkę o utrzymanie. Mimo tego zaskoczyli swoich dotychczasowych rywali. Najpierw pokonali Miedź Legnica(2:0), a ostatnio byli blisko triumfu w derbach z Termaliką Nieciecza. Ostatecznie skończyło się podziałem punktów – 2:2 – ale dobre wrażenie po sobie zostawiła drużyna Dariusza Dudka.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Jeszcze lepiej się ogląda GKS Tychy. Drużyna Artura Derbina ma bilans 3/3 pod względem zwycięstw i prawie taki sam przy strzelonych golach. 3:0 z ŁKS-em, 3:1 z Zagłębiem Sosnowiec i 2:1 ze Stomilem. Aż dwa triumfy odnieśli na wyjazdach, co też pokazuje obecną siłę tyskiego zespołu. Dobry start wiosny pozwolił im się przesunąć na trzecie miejsce w tabeli, przed ŁKS czy Arkę. Co ciekawe do drugiego miejsca, dającego bezpośredni awans, tracą ledwie 2 punkty. Przy sprzyjających rezultatach, już w sobotni wieczór mogą być na bezpośredniej drodze w kierunku Ekstraklasy.

Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Sandecja wygra, kurs: 2,80
  • GKS wygra, kurs: 2,39
  • Remis, kurs: 3,40

Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy typy

Typ: Obie strzelą @ 1,72 Totolotek