Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 🇵🇱 . Typy, kursy (10.04.2021)

Rewelacja wiosennych meczów Sandecja Nowy Sącz podejmuje zespół, który w ostatnich tygodniach zdecydowani się obudził. Zagłębie Sosnowiec zaczyna powoli coraz lepiej punktować. To zwiastuje niezłe spotkanie, mimo że mowa o starciu 13. drużyny z 15. w rozgrywkach pierwszoligowych.

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź (sobota, 16:00)

Sandecja wiosną gra po prostu kapitalnie. Drużyna Dariusza Dudka wygrała 4 mecze i dwa kolejne zremisowała. Ponadto kluczem jest bardzo duża liczba strzelanych goli. Najgorszym wynikiem była jedna bramka w Opolu, zaś w pozostałych spotkaniach wpadały, co najmniej dwie lub więcej! Spore wrażenie zrobiła wygrana nad GKS-em Tychy 2:1, podobnie jak nad ŁKS-em. Do tego niewiele brakowało, by takim samym rezultatem skończyło się starcie z Termaliką Nieciecza. Krótko mówiąc 7 „oczek” na ekipach z czołowej czwórki pokazuje wysoką formę, którą zwieńczył ostatni wyjazd do Olsztyna, z którego Sandecja wróciła z wygraną 5:0.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Zagłębie zaczęło od punktu w trzech meczach, który też był dość pechowy. Mowa o golu straconym w doliczonym czasie gry. Jednak drużyna Kazimierza Moskala powoli weszła na odpowiednie tory. Najpierw remis z ŁKS-em, a później dwie domowe wygrane. 2:1 nad Stomilem nikogo może nie zaskoczyła, ale już 3:0 nad Widzewem pokazało, że forma idzie zdecydowanie w górę. Po spotkaniu w Nowym Sączu terminarz całkiem ciekawy, więc jest szansa, że szybko uda się odjechać zespołom sąsiadującym w tabeli i jeszcze w kwietniu uda się zapewnić utrzymanie.

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Sandecja wygra, kurs: 2,25
  • Zagłębie wygra, kurs: 3,19
  • Remis, kurs: 3,20

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec typy

Forma po obu stronach, ale to sosnowiczanie jeszcze nie mają zbyt pewnej sytuacji punktowej. To powinno być otwarte spotkanie z golami po obu stronach.

Typ: Obie strzelą @ 1,79 Totolotek

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 2,00 Totolotek

Komentarze

komentarzy