Sandro Tonali od lata w Interze? Warunki transferu już ustalone

Sandro Tonali
Sandro Tonali

Sandro Tonali wkrótce podpisze kontrakt z włoskim gigantem? Według “Sky Sports Italia”, piłkarz jest o krok od transferu do Interu.

Kluczowa postać Brescii

Sandro Tonali dopiero w maju skończył 20. lat, aczkolwiek nie jest już postacią anonimową we włoskim futbolu. Piłkarz w tym sezonie jest kluczową postacią Brescii – zagrał w 23 ligowych meczach, z których zdobył bramkę i zaliczył pięć asyst.

Mimo że zespół z Lombardii zajmuje ostatnie miejsce w lidze, młody pomocnik zazwyczaj zbiera pozytywne recenzje. Nic dziwnego, że pod koniec ubiegłego roku zanotował trzy występy w seniorskiej kadrze Włoch. Selekcjoner reprezentacji, Roberto Mancini, nie był jednak jedyną osobą, która w ostatnim czasie bacznie obserwowała postępy piłkarza.

Na celowniku europejskich potęg

W ostatnich miesiącach co rusz można było słyszeć o zainteresowaniu Tonalim ze strony silniejszych klubów. Według różnych doniesień, piłkarzem interesowały się Barcelona, Juventus czy Inter. Podobno 20-latek jest najbliżej transferu do tego ostatniego.

Przyszłość Tonaliego jest już jasna?

Jak informuje “Sky Sports Italia”, wszystkie szczegóły transferu Tonaliego do Interu już ustalono. Włoch miałby się przenieść do Mediolanu za 30 milionów euro i podpisać czteroletnią umowę. Na jej mocy, reprezentant kraju miałby zarabiać rocznie 2,5 mln euro.

Komentarze

komentarzy