Sandro Tonali otrzymał ofertę z Barcelony. Piłkarz chce jednak zostać w Serie A!

Niewielu młodych zawodników z Serie A wzbudza większe zainteresowanie, niż Sandro Tonali. 20-latek z powodzeniem występuje w Brescii. Sytuacja beniaminka w lidze sugeruje, iż Tonali wkrótce opuści klub. Na brak ofert 20-latek nie będzie mógł narzekać. Sam pomocnik ma jednak jasny cel.

Brescia z dorobkiem szesnastu punktów zajmuje aktualnie ostatnią lokatę w tabeli. Strata zespołu do miejsca gwarantującego utrzymani wynosi aż dziewięć punktów. Trudno zatem spodziewać się, by beniaminek Serie A pozostał w lidze na kolejny sezon.

Sandro Tonali rozchwytywany

Jednym z najjaśniejszych punktów zespołu jest Sandro Tonali. Niektórzy eksperci porównują już 20-latka do Pirlo. Jak się okazuje, zainteresowanie pomocnikiem jest ogromne. O ofertach PSG i Barcelony opowiedział Massimo Cellino, przedstawiciel klubu – Prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi napisał do mnie, że chce Sandro w Paryżu. Tonali nie zamierza jednak przenosić się do Francji.

Z kolei przed koronawirusem ofertę złożyła Barcelona. Proponowali 65 milionów euro oraz dwóch bardzo interesujących piłkarzy. Jednym z nich jest defensor. Zespół z Hiszpanii otrzymał jednak odpowiedź, która z pewnością im się nie spodobała.

Tonali chce zostać w Serie A

Jak się okazuje, Sandro Tonali zamierza odrzucać wszystkie zagraniczne propozycje. Włoch chce zostać w Serie A – On woli Inter i Juventus. Aurelio De Laurentiis proponował mi 40 milionów euro. Fiorentina także jest w stanie dołożyć wszelkich starań, by go sprowadzić. Jego los jest już jednak nieco przesądzony – oznajmił Cellino.

 

Komentarze

komentarzy