Sardar Azmoun następcą Arkadiusza Milika w Napoli?

Odejście Arkadiusza Milika z Napoli jest już niemal pewne. Celem transferowym włoskiego klubu jest w związku z tym Sardar Azmoun z Zenita Sankt Petersburg.

Umowa reprezentanta Polski z Napoli wygasa z końcem przyszłego sezonu. To niemal przesądzone, że Arkadiusz Milik jej nie przedłuży, dlatego pojawiają się kolejne spekulacje na temat jego przyszłości.

Piłkarz był już łączony z włoskimi potentatami – Juventusem i Interem, a także zespołami z innych państw, m.in. Atletico Madryt, Evertonem i Schalke. Dlatego też jego odejście wydaje się pewne.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W związku z tym, Napoli zaczyna się rozglądać za następcą dla Arkadiusza Milika. Jak informuje “SportItalia”, głównym kandydatem do tego jest Sardar Azmoun. Irańczyk od roku jest piłkarzem Zenita Sankt Petersburg, gdzie w 45 meczach zdobył 26 bramek. Wcześniej był wyróżniającą się postacią w innych rosyjskich zespołach – Rostowie i Rubinie Kazań.

Ile Zenit zażyczy sobie za Sardara Azmouna? W tej chwili Napoli złożyło za Irańczyka zapytanie, proponując kwotę ok. 15-17 milionów euro. Czy taka cena okaże się wystarczająca dla włodarzy rosyjskiego klubu? O tym dowiemy się zapewne w najbliższych tygodniach.

To nie pierwszy raz, gdy Azmoun może trafić do Włoch. Trzy lata temu mówiło się, że napastnik jest bliski przejścia do Lazio, jednak transfer nie doszedł do skutku.

Komentarze

komentarzy