„Jesteś piękną kobietą, dlatego nie powiem, żebyś się odpierdo****”. Sarri nie wytrzymuje ciśnienia po kolejnej stracie punktów

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri

Walka o mistrzostwo Serie A wchodzi powoli w decydującą fazę. Nic zatem dziwnego, że Napoli boryka się z coraz większą presją, która z coraz to gorszymi wynikami w lidze może przesądzić o odpadnięciu z walki o ligowy tytuł.

Ponad tydzień temu upokarzająca porażka z Romą, zaś dwa dni temu zaledwie remis w starciu z Interem. Jeśli ktokolwiek spodziewał się kryzysu Napoli, to właśnie teraz nadszedł ten moment. Owe rezultaty spowodowały, że klub ze Stadion San Paolo spadł na drugą lokatę, tracąc do lidera z Turynu punkt, przy dodatkowo zaległym spotkaniu Juventusu.

Po meczu w Mediolanie Sarri został zapytany przez dziennikarkę o losy mistrzostwa, na co poirytowany Włoch odparł: – Jesteś piękną kobietą, dlatego nie powiem, żebyś zwyczajnie się odpierdo****.

Takie zachowanie 59-latka zostało źle odebrane przez lokalnych dziennikarzy. Sarri dość szybko przeprosił żurnalistkę, ale szefowi dziennikarzy w Neapolu to nie wystarcza: – To było seksistowskie i nie do przyjęcia. Przeprosiny nie zmieniają jego pogardy dla prasy i kobiet– stwierdził Ottavio Lucarelli.

To bez wątpienia trudny czas dla Sarriego, który w tym sezonie rzucił wszystkie siły na zdobycie mistrzostwa Włoch. W 28 spotkaniach ligowych Napoli łącznie odniosło zaledwie dwie porażki i zaliczyło cztery remisy, jednak nawet takie wyniki nie pozwoliły im na dobre uciec od Juventusu. Jeśli „Stara Dama” wygra zaległe spotkanie z Atalantą, Neapolitańczycy mogą mieć ogromny problem, aby ponownie dogonić swoich największych rywali.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

 

Komentarze

komentarzy