Sassuolo – Sampdoria 🇮🇹 Typy, kursy (29.08.2021)

Zieleń zniknie z koszulek zespołów Serie A od sezonu 2022/23! - SerieA.pl

Sassuolo zagra na własnym obiekcie z Sampdorią. Będzie to spotkanie w ramach drugiej kolejki Serie A. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Sassuolo – Sampdoria zapowiedź (niedziela, 18:30)

Gospodarze rozpoczęli ten sezon od wygranej w Weronie. W ataku zawodnicy Sassuolo wyglądali bardzo dobrze, ale kibice mogą być zaniepokojeni postawą swoich ulubieńców w defensywie. Tym razem czeka ich trudniejsze zadanie, ale stać gospodarzy na wygraną w tym meczu i na zdobycie kompletu zwycięstw w dwóch pierwszych spotkaniach.

Goście mieli na inaugurację zdecydowanie trudniejszego rywala, ale grali jednak na własnym obiekcie. Milan okazał się lepszy i ostatecznie gracze Sampdorii rozpoczęli ten sezon od porażki. Tym razem czeka ich kolejne trudne zadanie, ale na papierze rywale nie wydają się zdecydowanie mocniejsi i można spodziewać się wyrównanego starcia, które będzie stało na bardzo wysokim poziomie.

Sassuolo – Sampdoria kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Sassuolo. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.07. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Sassuolo – Sampdoria, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.60. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.40.

Sassuolo – Sampdoria fakty meczowe

  • Sassuolo nie przegrało żadnego ze swoich ostatnich 4 meczów z Sampdorią.
  • Gospodarze nie przegrali od 7 meczów.
  • Gospodarze nie zachowali czystego konta od 3 meczów.

Sassuolo – Sampdoria nasze typy

Bukmacherzy większe szanse dają ekipie Sassuolo. Mimo wszystko goście po porażce z Milanem na pewno będą chcieli dać z siebie wszystko i można spodziewać się, że będzie to bardzo wyrównane starcie i nie jest wykluczone, że zakończy się remisem.

Sassuolo – Sampdoria | Typ: remis @3.60 BETFAN
Sassuolo – Sampdoria | Typ: powyżej 3.5 goli @2.43 BETFAN