Schalke – FC Koeln. Typy, kursy (20.01.2021)

W ramach 17. kolejki Bundesligi, piłkarze Schalke zagrają w Gelsenkirchen z FC Koeln. Czy gospodarzom uda się zanotować drugie zwycięstwo w lidze?

Schalke – FC Koeln zapowiedź (środa, 18:30)

9 stycznia był szczególnym dniem dla Schalke. Po prawie roku czasu zawodnicy z Gelsenkirchen w końcu wygrali ligowy mecz, pokonując na własnym obiekcie Hoffenheim aż 4:0. Jeden triumf nie poprawi oczywiście pozycji zespołu w lidze. Schalke zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą aż siedmiu punktów do bezpiecznej lokaty.

W nieco lepszej sytuacji są goście, choć i tak sytuacja FC Koeln jest bardzo nieciekawa. Zespół z Kolonii zajmuje szesnastą lokatę i traci dwa punkty do miejsca, które gwarantuje utrzymanie na koniec sezonu.

Ostatni raz Schalke rywalizowało z FC Koeln w lutym ubiegłego roku. Ten mecz z pewnością lepiej wspomina ekipa z Kolonii, która wygrała rywalizację 3:0.

Schalke – FC Koeln kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Schalke. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.7. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.3. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 2.75.

Schalke – FC Koeln typy

Biorąc pod uwagę fakt, iż obie ekipy walczą o utrzymanie, możemy spodziewać się bardzo ciekawej rywalizacji, w której nie powinno zabraknąć bramek.

Schalke – FC Koeln | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.8 @ LV BET

Schalke – FC Koeln | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.07 @ LV BET

Komentarze

komentarzy