Schalke – Hoffenheim. Typy, kursy (9.01.2021)

Czy to będzie ten dzień? Z pewnością takie pytania co kolejkę zadają sobie sympatycy Schalke. Zespół z Gelsenkirchen nadal nie wygrał spotkania w trwającym sezonie Bundesligi. W ramach piętnastej serii gier, piłkarze Schalke zmierzą się na własnym obiekcie z Hoffenheim.

Schalke – Hoffenheim zapowiedź (sobota, 15:30)

Trudno napisać coś pozytywnego o postawie Schalke nie tylko w ostatnich tygodniach czy miesiącach, ale na przestrzeni całego 2020 roku. Wystarczy powiedzieć, że po raz ostatni ekipa z Gelsenkirchen sięgnęła po trzy punkty w lidze… 17 stycznia 2020 roku, pokonując na własnym obiekcie Borussię Moenchengladbach.

Pozostają zatem tylko dwie szanse, by Schalke nie zaliczyło 12 miesięcy bez triumfu w lidze. Pierwszą z nich jest sobotni mecz z Hoffenheim. Wydaje się, że to lepsza okazja dla Schalke niż wyjazdowa rywalizacja z Frankfurtem. Popularni „Wieśniacy” spisują się w obecnym sezonie poniżej oczekiwań.

Piłkarze Hoffenheim zajmują trzynastą pozycję w lidze ze sporą stratą do miejsc gwarantujących udział w europejskich pucharach. Patrząc jednak na postawę Schalke w tym sezonie, poziom Hoffenheim może i tak przerastać możliwości drużyny z Gelsenkirchen.

Schalke – Hoffenheim kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Hoffenheim. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.81. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.05. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.25.

Schalke – Hoffenheim typy

Choć gracze Hoffenheim nie zachwycają w trwającej kampanii, to i tak, ekipa „Wieśniaków” nie powinna mieć problemów z pokonaniem fatalnie spisujących się graczy Schalke.

Schalke – Hoffenheim | Typ: Hoffenheim powyżej 1.5 bramki w meczu 1.66 @ LV BET

Schalke – Hoffenheim | Typ: Hoffenheim wygra mecz 1.81 @ LV BET

 

Komentarze

komentarzy