Senegal – Egipt. Typy, kursy (06.02.2022)

Sadio Mane

Przed nami ostatni mecz turniej. W finale Pucharu Narodów Afryki starcie Senegal – Egipt. Faworytem drużyna Sadio Mane. Nie oznacza to jednak, że czeka ich lekka przeprawa w decydującym spotkaniu o złoto. 

Senegal – Egipt zapowiedź (niedziela, 20:00)

To będzie pierwszy z trzech meczów tych drużyn. Trudno określić, który będzie najważniejszy. Teraz stawką jest trofeum i zgarnięcie złotego medalu PNA. W marcu czeka ich dwumecz, który zdecyduje o tym, kto pojedzie na mundial do Kataru. Tam także stawka wysoka i będzie okazja, dla przegranego, na rewanż za mecz w Kamerunie. Tutaj faworytem Senegal, który jest lepszym piłkarsko zespołem i osiągnął w turnieju lepsze wyniki. 4 wygrane, 2 remisy – jeszcze w grupie – to lepszy rezultat od Egiptu.

Zarejestruj się w Noblebet

Drużyna Faraonów zaliczyła aż cztery remisy w 90. minutach. Trzy z nich w fazie pucharowej. To oznaczało dogrywki, a w dwóch przypadkach karne. Wszystkich pokonali, a mieli bardzo trudną drogę – WKS, Maroko i Kamerun. Jednak to oznaczało także dodatkowe 90 minut w nogach. Cały jeden mecz więcej na boisku to w perspektywie turnieju ogromna różnica. Dlatego też trzeba mieć ten aspekt na uwadze. Po półfinałach wiadomym jest jednak, że któraś z gwiazd Liverpoolu zgarnie złoto. Albo Sadio Mane, albo Mo Salah.

Senegal – Egipt kursy bukmacherów

Noblebet oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Senegal wygra, kurs: 2,10
  • Egipt wygra, kurs: 4,35
  • Remis, kurs: 2,90

Senegal – Egipt fakty meczowe

  • W czterech pierwszych meczach Senegalu kibice zobaczyli łącznie 3 gole. W dwóch kolejnych – 1/4 i 1/2 finału – po cztery
  • Bilans drużyny Sadio Mane to 4-2-0 i bramki 9:2 w całym turnieju
  • Egipt zaliczył już trzy dogrywki w fazie pucharowej. To oznacza, że grali 90 minut więcej, a zatem jakby jedno spotkanie w nogach dodatkowo
  • Do tej pory w regulaminowym czasie gry wygrali tylko dwa z sześciu spotkań – Gwinea Bissau i Sudan w grupie
  • Ostatni mecz tych ekip to 2014 rok. Wówczas Senegal wygrał 1:0.

Senegal – Egipt typy

Typujemy rozstrzygnięcie dopiero po regulaminowym czasie gry. Dogrywka, ale z wcześniejszym bramkowym remisem.

Typ: Remis @ 2,90 Noblebet

Typ: Obie strzelą @ 2,47 Noblebet

Komentarze

komentarzy