Serbia – Irlandia. Typy, kursy (24.03.2021)

Walkę o udział w mistrzostwach świata w Katarze reprezentacja Serbii rozpocznie od starcia z Irlandią. Mecz obu reprezentacji zostanie rozegrany w Belgradzie. 

Serbia – Irlandia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie A. Co prawda wyraźnym faworytem do zapewnienia sobie awansu z pierwszego miejsca jest Portugalia, jednakże w kontekście drugiej pozycji trudno wytypować konkretną reprezentację. Wydaje się, że o tę lokatę powalczą Serbia oraz Irlandia.

Obie kadry zmierzą się między sobą już w środowy wieczór. Serbia w ubiegłym roku rywalizowała w dywizji B Ligi Narodów, kończąc zmagania na trzecim miejscu. Dość niespodziewanie swój ostatni grupy mecz Serbowie wygrali z Rosją aż 5:0. Irlandia również walczyła w dywizji B, także kończąc rywalizację na trzecim miejscu. Z tą różnica, iż piłkarze z Wysp zdobyli zaledwie trzy punkty w grupie, natomiast Serbia zgromadziła sześć oczek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Serbowie rywalizowali z Irlandczykami w 2017 roku. W ramach kwalifikacji do mistrzostw świata górą wyszła Serbia, która wygrała na wyjeździe 1:0 po golu Kolarova.

Serbia – Irlandia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Serbia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.7. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.6. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.

Serbia – Irlandia typy

Serbia wydaje się dość wyraźnym faworytem tej rywalizacji. Kadra tej reprezentacji na papierze jest bardzo silna, dlatego można spodziewać się, że Serbowie zgarną trzy oczka.

Serbia – Irlandia| Typ: Serbia wygra mecz 1.7 @ LV BET 

Serbia – Irlandia| Typ: Serbia wygra mecz i powyżej 1.5 bramki 2.17 @ LV BET