🇷🇸 Serbia – Luksemburg 🇱🇺 Typy, kursy (04.09.2021)

Czwarte mecze dla obu drużyn w grupie A. Serbia – Luksemburg teoretycznie powinno być spotkaniem do jednej bramki, ale te ekipy dzieli… jeden punkt w tabeli. Czy to oznacza, że czeka nas wyrównane spotkanie? Niekoniecznie…

Serbia – Luksemburg zapowiedź (sobota, 18:00)

Po trzech spotkaniach Serbowie mają na swoim koncie 7 punktów. Każde z tych spotkań przyniosło sporo goli. Było 3:2 z Irlandią i 2:1 z Azerbejdżanem, a to wszystko przedzielił remis z Portugalią. Oczywiście w kontrowersyjnych okolicznościach, gdyż goście zostali „okradzeni” z gola w kontrowersyjnej sytuacji. Mimo tego jednak trzeba przyznać, że Serbowie w końcu ruszyli z eliminacjami, jak wskazuje na to ich potencjał kadrowy. Piłkarzy mieli i mają świetnych, ale w ostatnich latach albo się kłócili, albo po prostu fatalnie grali.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ich rywalem Luksemburg, który bardzo dobrze wszedł w eliminacje. Najpierw sensacyjnie ograli Irlandię w Dublinie, a teraz pokonali Azerbejdżan. Po drodze porażka 1:3 z Portugalią, która przecież wstydu nie przynosi. Zresztą dzisiaj Luksemburg to już nie ta sama drużyna, co 10 lat temu. Kilku zawodników gra w poważnych ligach i klubach, a i Dudelange potrafił napsuć krwi wielu – teoretycznie – większym klubom w europejskich pucharach i grać w fazie grupowej.

Serbia – Luksemburg kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Serbia wygra, kurs: 1,22
  • Luksemburg wygra, kurs: 15,50
  • Remis, kurs: 6,75

Serbia – Luksemburg fakty meczowe

  • Serbia ma 7 punktów, a Luksemburg 6 po rozegraniu trzech meczów eliminacyjnych
  • W meczach Serbii padają średnio 4 gole na mecz w tych kwalifikacjach. W przypadku dzisiejszych gości mowa o średniej na poziomie 2,66
  • Poprzedni raz te drużyny spotkały się w eliminacjach do Euro 2020. Wtedy Serbia wygrała dwa razy: 3:1 na wyjeździe i 3:2 u siebie.

Serbia – Luksemburg typy

Gospodarze są wyraźnym faworytem, stąd typ właśnie na Serbów.

Typ: Serbia strzeli w obu połowach @ 1,72 LV Bet

Typ: Obie strzelą @ 2,33 LV Bet