Sheffield – Liverpool. Typy, kursy (28.02.2021)

Ostatnim dzisiejszym meczem w Premier League będzie pojedynek Sheffield z Liverpoolem. Gospodarze zdają się być już w pełni pogodzeni ze spadkiem do Championship, podczas gdy goście potrzebują punktów, jeśli chcą znaleźć się na koniec sezonu w top 4. Czy The Reds się przełamią?

Sheffield – Liverpool zapowiedź (niedziela, 20:15)

Sytuacja w tabeli Sheffield wydaje się na tę chwilę przesądzać o ich losie na koniec sezonu. Po kilku udanych kolejkach Szable powróciły do tego, do czego zdążyły nas przyzwyczaić podczas tego sezonu – przegrywania. O ile porażki z Chelsea i West Hamem był raczej „wliczone w koszta”, tak brak jakichkolwiek punktów z Fulham może okazać się decydujący. Strata ekipy Chrisa Wildera do pierwszego bezpiecznego miejsca wynosi aż 15 punktów, co na 13 kolejek do końca wydaje się być zbyt dużą różnicą do zniwelowania. Sheffield może zatem podchodzić do kolejnych spotkań bez dodatkowej presji, co może pozytywnie odbić się na rezultatach.

Liverpool z kolei pod takową presją się znajduje. Ich gra nie zachwyca, rezultaty są bardzo słabe, a kolejni piłkarze doznają kontuzji. Ostatnie cztery mecze The Reds zakończyli bez zdobyczy punktowej, a ich strata do będącego obecnie na 4. miejscu West Hamu wynosi pięć punktów. Zwycięstwo z Sheffield jest dla Juergena Kloppa koniecznością, zwłaszcza przed zbliżającym się starciem z Chelsea. W niedzielny wieczór na boisku nie zobaczymy z pewnością Jordana Hendersona, który wypadł na kilka tygodni po kontuzji odniesionej w ostatniej kolejce. W poprzedniej konfrontacji z Sheffield Liverpool nie bez problemów wygrał i dzisiaj podobny rezultat jest w mieście Beatlesów planem minimum.

Sheffield – Liverpool kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Sheffield, kurs: 8.20

– remis, kurs: 5.20

– zwycięstwo Liverpoolu, kurs: 1.42

Sheffield – Liverpool nasze typy

Liverpool podejdzie do tego pojedynku niezwykle zmotywowany, a jedyny satysfakcjonujący ich wynik to zwycięstwo. Myślimy, że The Reds poradzą sobie z rywalem i zobaczymy kilka bramek. Gospodarze nie mają na sobie zbyt dużej presji, co może sprzyjać widowisku.

Sheffield – Liverpool | Typ: Salah powyżej 1,5 celnego strzału @1.80 BETFAN

Sheffield – Liverpool | Typ: Liverpool wygra + powyżej 2,5 gola @1.82 BETFAN

Komentarze

komentarzy