Sion – Basel 🇨🇭 Typy, kursy (21.05.2021)

W szwajcarskiej Super League znamy już większość kluczowych rozstrzygnięć, a ostatnią niewiadomą pozostaje to, która z drużyn spadnie do drugiej ligi, a która zmierzy się w barażach. Będący obecnie „czerwoną latarnią” ligi Sion stanie w piątek przed trudnym zadaniem, gdyż na ich przeciwko stanie wicemistrz kraju – FC Basel.

Sion – Basel zapowiedź (piątek, 20:30)

Gospodarze są w niezwykle trudnej sytuacji, gdyż na jedną kolejkę do końca rozgrywek znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli i mierzą się z niezwykle wymagającym rywalem. Sion może jednak mieć ciche nadzieje na to, że mający już zapewnione wicemistrzostwo kraju FC Basel podejdzie do tej konfrontacji na pół gwizdka co stworzy szanse na przeskoczenie w tabeli przedostatniego Vaduz. Sion musi jednak powalczyć o pełną pulę punktów, gdyż nawet remis nie pozwoli im na opuszczenie ostatniej lokaty.

Basel ma już zapewnione wicemistrzostwo kraju, jednak strata do mistrzowskiej ekipy Young Boys wynosząca aż 28 punktów stanowi gigantyczną przepaść i raczej nie sprawia, że piłkarze z Bazylei są zachwyceni poczynaniami w sezonie 2020/2021. Ich ostatnie dwa spotkania to jednak pewne zwycięstwa z Lugano oraz Zurychem, co może stanowić dobry prognostyk przez zakończeniem sezonu.

Sion – Basel kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • zwycięstwo Sionu, kurs: 2.77
  • remis, kurs: 3.80
  • zwycięstwo Basel, kurs: 2.35

Sion – Basel fakty meczowe

  • Sion powyżej 2,5 gola w 7/9 ostatnich meczów
  • Sion BTTS w 6/7 ostatnich meczów
  • W meczach bezpośrednich powyżej 2,5 gola w 7/9 ostatnich

Sion – Basel nasze typy

Grający o utrzymanie Sion oraz mogący pozwolić sobie na grę na pełnym luzie FC Basel mogą stworzyć mieszankę wybuchową. Ostatnie spotkania w wykonaniu obu zespołów obfitowały w bramki i nie inaczej może być dzisiaj. Stawiamy na bramkowy over.

Sion – Basel | Typ: Basel wygra + over 2,5 gola @2.80 BETFAN

Sion – Basel | Typ: Over 1,5 gola w 1. połowie @2.16 BETFAN