Skandal podczas powrotu reprezentacji Polski z Kiszyniowa

fernando santos

PZPN ostatnio nie ma najlepszego czasu. Po ostatnich wydarzeniach, na skutek których umowy rozwiązują sponsorzy naszej reprezentacji. Na światło dzienne wypłynął kolejny skandal.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Skandal podczas powrotu reprezentacji

Wszystko miało miejsce podczas powrotu reprezentacji do Polski, po przegranym meczu z Mołdawią 3:2. Jak informuje Łukasz Olkowicz przelot samolotem okrył się żenującym zachowaniem gości PZPNu. Na lotnisku w Kiszyniowie, pijani goście mieli pretensje do piłkarzy za kompromitującą porażkę. Podczas lotu Cezary Kulesza powiedział zawodnikom kadry jak bardzo kompromitująca była porażka z Mołdawią. Następnie znajdujący się na pokładzie Paweł Jóźwiak, prezes federacji FEN. Zachowywał się nieprzyzwoicie z partnerką. Całowali się namiętnie co wprawiło w niesmak piłkarzy. Doszło nawet do wymiany zdań między zawodnikami a Jóźwiakiem.

Nie najlepszy czas w polskiej piłce

Nie tylko PZPN ale i polska reprezentacja nie ma ostatnio najlepszego czasu. Ostatnio miała miejsce afera z gośćmi meczowymi oraz zgrzyt między Cezarym Kuleszą a Fernando Santosem. Oliwy do ognia dolewa porażka z Mołdawia w dramatycznych okolicznościach. Miejmy nadzieje, że to już koniec gorszych momentów w polskiej piłce. Następny mecz nasza reprezentacja rozegra z Wyspami Owczymi 07.09.2023 roku o 20.45. Będzie to spotkanie w ramach eliminacji do EURO 2024.

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy