Skandal w Turcji podczas derbów Stambułu. Ucierpiał nawet trener

Do wstrząsających wydarzeń doszło wczoraj wieczorem w Stambule. Rewanżowy mecz półfinału pucharu Turcji został przerwany z powodu agresywnego zachowania kibiców. W starciu z fanami ucierpiał trener Besiktasu.

Do zdarzenia doszło w 58 minucie spotkania. Najbardziej w tej przepychance oberwało się szkoleniowcowi Senolowi Gunesowi, który został obrzucony kilkoma przedmiotami, a jeden z nich trafił go nawet w głowę. Wszystko skończyło się na pięciu szwach.

Ucierpiał także asystent Gunesa, Erdinc Gultekin, podczas przepychanki w tunelu na stadionie. Nie obyło się także bez interwencji policji.

Początek meczu nie zwiastował tak wielu problemów, lecz atmosfera została podgrzana kiedy arbiter spotkania wyrzucił z boiska Pepe. Jakiś czas później w stronę zawodników Besiktasu, Quaresmy i Canera Erkina poleciały butelki oraz zapalniczki.

Ostatecznie derbowe starcie zostało przerwane. Turecki związek niebawem zdecyduje o terminie powtórki spotkania, które prawdopodobnie odbędzie się bez udziału kibiców.

Totolotek: Zarejestruj się i graj bez podatku! – KLIKNIJ W LINK I ODBIERZ BONUS!

Komentarze

komentarzy