Skandal w czeskiej kadrze. Pijani piłkarze wydaleni [WIDEO]

darmowe

W ostatnim meczu reprezentacja Czech zremisowała 1:1 z Polską. Czesi w poniedziałek rozegrają swój ostatni mecz eliminacyjny na Euro 2024. Tym razem rywalem naszych sąsiadów będzie reprezentacja Mołdawii. Po spotkaniu z Biało-Czerwonymi trzech piłkarzy Czechów zostali wydaleni ze zgrupowania swojego kraju, ponieważ brali udział w zakrapianej imprezie na ulicach Ołomuniec.

Zzapołowy baner FB

Afera alkoholowa w kadrze reprezentacji Czech

Reprezentacja Polski po remisowym meczu 1:1 z Czechami zakończyła już swoje zmagania w grupie eliminacja na Euro 2024. Przed czeską kadrą pozostało jeszcze jednak jedno spotkanie. Nasi sąsiedzi mają realne szanse na awans na turniej. Do kwalifikacji wystarczy im przynajmniej remis. Ostatnim rywalem Czechów będzie Mołdawia, która ma na swoim koncie jeden punkt mniej niż ich poniedziałkowy przeciwnik.

Do mediów społecznościowych trafił film z udziałem piłkarzy występujących w karze naszych sąsiadów. Nie są to jednak pozytywni bohaterze. Na nagraniu widoczny jest Jakub Brabec, który omal nie wszedł pod koła jadącego samochodu. Oprócz Jakuba Brabeca w zakrapianej imprezie w nocy brali udział jeszcze – Vladimir Coufal Jan Kuchta. Wszyscy trzej zawodnicy zostali wydaleni ze zgrupowania czeskiej kadry narodowej i nie pomogą swoim kolegą w walce o awans na Euro 2024.

Jakie reprezentacje są pewne awansu na na Euro 2024?

Najlepiej podczas eliminacji spisała się reprezentacja Portugalii. Portugalczycy wygrali wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce w grupie dzięki czemu pojadą na Euro 2024. W grupie J razem z Portugalią awansowała Słowacja. Inne reprezentacje jakie  już awansowały na turniej: Rumunia, Szwajcaria, Dania, Węgry, Belgia, Austria, Albania, Turcja, Anglia, Francja, Holandia, Hiszpania oraz Szkocja. Reprezentację Polski w drodze na awans będą czekały baraże.

Komentarze

komentarzy