SKOK PO FREEBET!

Wielkimi krokami zbliżają się emocje związane z inauguracją zimowego sezonu w skokach narciarskich. Już w najbliższy weekend pierwsze dwa konkursy indywidualne w rosyjskim Niżny Tagił, dlatego w Betcris przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję.

Możesz otrzymać freebet w wysokości min. 40 PLN, a to jeszcze nie koniec! Twoja nagroda może wyglądać jeszcze bardziej okazale – jeżeli w przynajmniej jednym konkursie reprezentant Polski zajmie miejsce na podium powiększymy Twój darmowy zakład:

 + 30 PLN za 1. miejsce
+ 20 PLN za 2. miejsce
•+ 10 PLN za 3. miejsce

Kibicuj naszym razem z Betcris!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO za min. 100 PLN składający się z min. 3 zdarzeń zawierający WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty na skoki narciarskie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Odbierz freebet w wysokości min. 40 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z min. 3 zdarzeniami z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Więcej na temat promocji tutaj.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy