Nie tylko Manchester United chętny na Skriniara. Słowak może liczyć na dwie duże oferty

Milan Skriniar
Milan Skriniar

Okienko transferowe rusza dopiero za jakiś czas, ale największe kluby w Europie już mozolnie pracują nad letnimi wzmocnieniami. Wśród najgorętszych kąsków wymienia się przede wszystkim Milana Skriniara, który oprócz Manchesteru United, jest łączony także z przenosinami do dwóch hiszpańskich gigantów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Kupno Edera Militao wcale nie wyklucza sprowadzenia kolejnego defensora przez „Los Blancos”. Jest to oczywiście spowodowane niepewną przyszłością Raphaela Varane’a, który podobno zamierza opuścić Madryt. W kręgu zainteresowań obrońcą Interu jest także „Duma Katalonii”, co potwierdził jeden z agentów „stajni” reprezentującej interesy 24-latka:

– Real Madryt oraz Barceloną są nim zainteresowane. Jeśli ktokolwiek zdoła przekonać Inter do sprzedaży Milana – zapewne dokona tego transferu. Skriniar jest profesjonalistą. Jeśli Real Madryt go chce, to może go kupić. To jednak nie zależy tylko ode mnie – stwierdził Segun Mithat Halis.

Co ciekawe, przedstawiciel Słowaka zdradził, że przy tym transferze może zacząć działać Mino Raiola, który zapewne ma chrapkę przekonać Skriniara do zmiany swojego agenta:

– Raiola, który reprezentuje Ibrahimovicia oraz Pogbe, może wprowadzać w błąd Milana. On jednak ma umowę z naszą agencją i postaramy się to zablokować.

Do gry zapewne włączy się także Manchester United. Negocjacje między kilkoma klubami z najwyższej półki na pewno podbiją cenę za utalentowanego defensora. Ile zatem trzeba będzie za niego zapłacić?

– Inter zapłacił Sampdorii 28 milionów euro za jego transfer, by sześć miesięcy później Manchester City oferował dwa razy tyle. Teraz jego wycena oscyluje w granicach 100 milionów euro. Każda transakcja z pewnością byłaby skomplikowana z powodu ingerencji przeróżnych pośredników – zakończył Halis.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy