Śląsk Wrocław nagrodził poświęcenie kibica!

fot. https://twitter.com/SlaskWroclawPl/status/1270793524976517121/photo/1

Tomasz Żółkiewicz, który obejrzał ostatni mecz zespołu na żywo siedząc na podnośniku, w ostatnim czasie podbił internet. Śląsk Wrocław postanowił docenić jego poświęcenie.

Kibic Śląska podbił internet

Tomasz Żółkiewicz to obecnie bez wątpienia najbardziej znany kibic wrocławskiego klubu w Polsce. Zasłynął podczas ostatniego meczu Śląska z Wisłą Płock. Fan zespołu z Dolnego Śląska nie mógł podziwiać gry z trybun, dlatego udał się do Płocka i wynajął podnośnik. Dzięki temu mógł śledzić poczynania swojej ukochanej drużyny z trybun.

Zachowanie kibica spełniało wymogi sanitarne, gdyż nie znajdował się on na terenie stadionu. Nie złamał on również swoim pomysłem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w dobie pandemii koronawirusa.

Vitezslav Lavicka zaprosił go na mecz

Trener Śląska Wrocław, Vitezslav Lavicka, postanowił docenić starania kibica. Tomasz Żółkiewicz został przez niego zaproszony na najbliższy domowy mecz, w którym wrocławianie zmierzą się z ŁKS-em. Klub postanowił w tym przypadku wykorzystać przepisy, według których na stadionie w trakcie spotkań mogą przebywać cztery zaproszone osoby.

Śląsk Wrocław utrzyma się na podium?

Mecz Śląska z ŁKS-em odbędzie się w niedzielę o 18. na Stadionie Wrocław. Podopieczni Vitezslava Lavicki w tej chwili zajmują trzecie miejsce w lidze, z 46 punktami na koncie.

Komentarze

komentarzy