🇨🇿 Slavia Praga – Legia Warszawa 🇵🇱 Typy, kursy (19.08.2021)

Legia Warszawa rozpoczyna walkę o fazę grupową Ligi Europy. Po odpadnięciu z eliminacji do Ligi Mistrzów przyszedł czas na starcie ze Slavią Praga. Na papierze ten dwumecz wydaje się być trudniejszy od tego z Dinamem Zagrzeb, ale na pewno mistrzowie Polski mają nadzieję na dobry występ i na pokazanie się z jak najlepszej strony w stolicy Czech.

Slavia Praga – Legia Warszawa zapowiedź (czwartek, 19:00)

Gospodarze tego meczu nadal nie wiedzą jak nie pokonali w dwumeczu mistrzów Węgier. Mimo wszystko Slavia musi zapomnieć o tamtych pechowych spotkaniach i skupić się na Legii i awansie do fazy grupowej Ligi Europy. Na papierze Czesi są faworytami i fani nie wyobrażają sobie, że będą musieli oglądać swoją drużynę w fazie grupowej Ligi Konferencji.

Legia powalczyła z Dinamem i w niezłym stylu odpadła z eliminacji do Ligi Mistrzów. Mimo wszystko o awans do fazy grupowej Ligi Europy wcale nie będzie łatwiej, bo ich rywalami będą mistrzowie Czech, którzy w ostatnich latach regularnie występują nawet w fazach pucharowych europejskich rozgrywek. Legia nie ma w dwumeczu ze Slavią nic do stracenia i można spodziewać się walki z ich strony.

Slavia Praga – Legia Warszawa kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Slavia Praga. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.50. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Slavia Praga – Legia Warszawa, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.10. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 6.30.

Slavia Praga – Legia Warszawa fakty meczowe

  • Slavia na ostatnich 5 meczów wygrywała aż czterokrotnie.
  • W ostatnich dwóch meczach gospodarze zachowali czyste konto.
  • Legia wygrała zaledwie jedno ze swoich ostatnich czterech meczów.

Slavia Praga – Legia Warszawa nasze typy

Legia na pewno da z siebie wszystko, ale można spodziewać się, że jednak zawodnicy Slavii okażą się w pierwszym meczu lepsi. Bukmacherzy nie mają również większych wątpliwości, bo jednak Czesi dysponują większym potencjałem kadrowym i Legia przynajmniej w tym starciu nie powinna mieć większych szans. Szykuje się spokojny mecz i wygrana gospodarzy.

Slavia Praga – Legia Warszawa | Typ: Slavia Praga wygra (handicap -1) @2.43 BETFAN
Slavia Praga – Legia Warszawa | Typ: Powyżej 2.5 gola @1.97 BETFAN

Komentarze

komentarzy