Ślęza Wrocław – Chojniczanka 🇵🇱 Typy, kursy (22.09.2021)


Środa przynosi nam kolejne zmagania w Pucharze Polskim. Dzisiaj na tapet weźmiemy pojedynek Ślęzy Wrocław z Chojniczanką. Która z drużyn wywalczy sobie awans do następnej rundy rozgrywek?

Ślęza Wrocław – Chojniczanka zapowiedź (środa, 16:00)

Piłkarze Ślęzy występują na co dzień w polskiej III lidze, która jak wiadomo stanowi czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce. Wrocławianie w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali trzy wygrane, remis oraz porażkę. W ligowej tabeli zespół zajmuje trzecie miejsce ze stratą sześciu punktów do Goczałkowic Zdrój, które na tym etapie rozgrywek są po prostu bezkonkurencyjne.

Chojniczanka swego czasu zyskała sporo rozgłosu za sprawą Marcin Krzywickiego, który zapewniał klubowi sławę głównie poprzez swoją działalność w interencie. Minęło jednak już parę lat, a goście niestety w tym czasie ani razu nie sprawili by ponownie było o nich głośno. Ekipa z Chojnic zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli eWinner 2. ligi. Zespół gra jednak ostatnio słabo, o czym dobitnie świadczą trzy porażki w pięciu poprzednich meczach. Chojniczanka nie była w stanie zachować czystego konta w żadnym z siedmiu ostatnich spotkań.

Ślęza Wrocław – Chojniczanka kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Ślęzy: 4.35
  • remis: 4.10
  • zwycięstwo Chojniczanki: 1.72

Ślęza Wrocław – Chojniczanka fakty meczowe

  • Chojniczanka przegrała trzy z pięciu poprzednich spotkań.
  • Chojniczanka nie zachowała czystego konta od siedmiu meczów.
  • Gospodarze wygrali trzy z pięciu wcześniejszych spotkań.

Ślęza Wrocław – Chojniczanka nasze typy

Typowanie spotkań w pucharach pomiędzy zespołami z różnych lig bywa zdradliwe, o czym można było przekonać się chociażby w ostatnim meczu Pogoni. Zarówno Ślęzy jak i Chojniczance daleko do czołówki polskiej piłki. Stawiamy w tym meczu na wygraną gości oraz BTTS. Defensywa ekipy z Chojnic nie wygląda w ostatnich tygodniach na szczególnie stabilną. Pozory mogą mylić, to może być naprawdę ciekawe starcie.

Ślęza Wrocław – Chojniczanka |typ: Chojniczanka @1.72 BETFAN

Ślęza Wrocław – Chojniczanka |typ: BTTS @1.50 BETFAN