Słowacja – Malta. Typy, kursy (27.03.2021)

Po remisie w rywalizacji z Cyprem, reprezentacja Słowacji spróbuje zanotować pierwsze zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. Jest ku temu dobra okazja, gdyż nasz południowy sąsiad zmierzy się z Maltą.

Słowacja – Malta zapowiedź (sobota, 20:45)

W meczu Cypr-Słowacja, który rozgrywano w Nikozji, faworytem w oczach bukmacherów była ekipa gości. Spotkanie ostatecznie zakończyło się bezbramkowym remisem, co z pewnością zadowoliło reprezentację gospodarzy. Słowacja natomiast musi szukać zwycięstwa w najbliższym meczu.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Wydaje się, że szanse na triumf są spore, gdyż rywalem Słowaków będzie reprezentacja Malty, która eliminacje do mistrzostw świata rozpoczęła od porażki 1:3 z Rosją. Pewnym małym sukcesem Malty był sam fakt strzelenia gola w tej rywalizacji.

Ostatni raz Słowacja rywalizowała z Maltą w październiku 2017 roku. Mecz rozgrywany w Trnawie zakończył pewną wygraną Słowaków 3:0.

Słowacja – Malta kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Słowacja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.18. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 7.25. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 19.

Słowacja – Malta typy

Po remisie z Cyprem, reprezentacja Słowacji z pewnością będzie chciała zanotować efektowne zwycięstwo. Spodziewamy się pewnej wygranej gospodarzy.

Słowacja – Malta | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 1.8 @ LV BET 

Słowacja – Malta | Typ: Słowacja powyżej 2.5 bramki 2.2 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy