Słowenia – Chorwacja. Typy, kursy (24.03.2021)

Finalista ostatnich mistrzostw świata – Chorwacja zacznie walkę o udział w najbliższych MŚ od wyjazdowej rywalizacji ze Słowenią. Mecz zostanie rozegrany w Ljubljanie. 

Słowenia – Chorwacja zapowiedź (środa, 20:45)

Patrząc na rywali w grupie H, Słowenia z pewnością może myśleć o zajęciu drugiego miejsca na koniec eliminacji. Reprezentacja prowadzona przez Matjaza Keka zmierzy się bowiem z Chorwacją, Rosją, Słowacją, Maltą oraz Cyprem. Już na samym początku na Słoweńców czeka najbardziej wymagający rywal.

Jest to oczywiście Chorwacja. Warto pamiętać, że to kadra, która na ubiegłych mistrzostwach świata doszła do finału, przegrywając ostateczny mecz z Francją 2:4. Z pewnością celem Chorwatów na eliminacje jest zajęcie pierwszego miejsca w grupie, by nie martwić się o udział w tej wielkiej imprezie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Słowenia rywalizowała z Chorwacją w 2008 roku. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem Chorwatów, którzy pokonali rywali 3:2.

Słowenia – Chorwacja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Chorwacja. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.8. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 5.

Słowenia – Chorwacja typy

Chorwaci wydają się dość wyraźnym faworytem tej rywalizacji. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, iż gospodarzy stać na to, by strzelić w tym meczu przynajmniej jednego gola.

Słowenia – Chorwacja | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.65 @ LV BET 

Słowenia – Chorwacja | Typ: Chorwacja wygra i obie drużyny strzelą gola 4.1 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy