Słowenia U21 – Hiszpania U21. Typy, kursy (24.03.2021)

Nietypowo, bo w marcu rozpoczyna się Euro U21 w 2021 roku. Podzielony na dwa etapy turniej będzie rozgrywany na Węgrzech i w Słowenii. Mecze otwarcia odbędą się w tym drugim państwie. Na początek gospodarze podejmują jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa, Hiszpanów.

Słowenia U21 – Hiszpania U21 zapowiedź (środa, 18:00)

Słowenia prawdopodobnie bez organizacji takiego turnieju, miałaby spore kłopoty w kwalifikacjach. Ich udziały na największych piłkarskich imprezach to raczej pojedyncze zrywy, aniżeli zmasowana poprawa całego futbolu w tym kraju. Mimo wszystko gospodarze liczą, że kolejne talenty na miarę Josipa Ilicicia czy też dwóch genialnych golkiperów jak Oblak lub Handanović się pojawią. Co ciekawe wśród następców tych dwóch znajduję się Żan-Luk Leban, czyli wychowanek… Escoli Varsovii!

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Z drugiej strony Hiszpania, która przecież na taki turniej przyjeżdża po zwycięstwo, a na pewno po medal. Pierwszym celem oczywiście będzie wyjście z grupy, bo o to toczyć się będzie walka w marcowych spotkaniach. Kolejnymi rywalami Czesi i Włosi, więc na inauguracje bezwzględnie muszą wygrać, gdyż później będzie tylko trudniej.

Słowenia U21 – Hiszpania U21 kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Słowenia U21 wygra, kurs: 9,52
  • Hiszpania U21 wygra, kurs: 1,37
  • Remis, kurs: 4,65

Słowenia U21 – Hiszpania U21 typy

Nie ma wątpliwości, że faworytem będą Hiszpanie. Czy skończy się wysokim wynikiem? Trudno powiedzieć, bo może gospodarze spróbują zrobić niespodziankę. Dlatego idziemy w bramki, bo tych kilka powinniśmy zobaczyć w Mariborze.

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,70 Totolotek