Sokół Ostróda – Motor Lublin 🇵🇱 Typy, kursy (23.10.2021)

Julien Tadrowski i kibice | Fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu

Sobotni mecz na Warmii i Mazurach ma zdecydowanego faworyta. Będą nim goście z Lublina. Motor walczy o awans do I ligi. Sokół z kolei jest murowanym kandydatem do spadku i wszystko na to wskazuje, że jako pierwszy opuści szeregi drugoligowców.

Sokół Ostróda – Motor Lublin zapowiedź (sobota, 15:00)

Przed tym sezonem i nadal obie drużyny mają kompletnie inne cele. Sokół Ostróda gra cały sezon młodzieżą, więc jego nadzieją jest Pro Junior System. W tym aspekcie jest duża szansa na zgarnięcie połowy głównej nagrody – dla spadkowicza. Szans na uratowanie się w II lidze nie widać, tym bardziej że ich strata po trzynastu meczach to już 10pkt do bezpiecznej strefy. W klubie nie ma pieniędzy na lepszych zawodników, więc bazują na młodzieży i wypożyczeniach z innych ekip. Dopiero w jedenastym spotkaniu udało im się zdobyć pierwszy punkt – remis we Wrocławiu. Tydzień później sensacyjnie ograli Hutnika Kraków. To jednak tyle, jeśli chodzi o punktowanie Sokoła.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Motor Lublin zaciął się w ostatnich tygodniach. Niby nadal trwa seria ośmiu meczów bez porażki. Szkopuł w tym, że pięć z tych spotkań to remisy. Zresztą teraz jest seria czterech meczów, w których lublinianie dzielili się punktami. Do niedawna brylował w ataku Michał Fidziukiewicz. Jednak w ostatnich trzech meczach jego goli zabrakło, a Motor w tym czasie zdobył jedną bramkę i to w doliczonym czasie gry meczu z Wigrami Suwałki. Jak na jednego z głównych kandydatów do awansu to wygląda bardzo słabo.

Sokół Ostróda – Motor Lublin kursy bukmacherów

LV BET oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Sokół wygra, kurs: 4,75
  • Motor wygra, kurs: 1,55
  • Remis, kurs: 4,55

Sokół Ostróda – Motor Lublin fakty meczowe

  • Gospodarze to najgorsza drużyna II ligi. Na ich koncie widnieje zaledwie 4pkt. Po dziesięciu porażkach na otwarcie, w ostatnich tygodniach zremisowali z rezerwami Śląska oraz wygrali z Hutnikiem Kraków
  • Motor Lublin jest na piątym miejscu z dorobkiem 21pkt i stratą siedmiu do drugiego Ruchu.
  • Lublinianie nie przegrali od ośmiu meczów ligowych, tyle że w ostatnich czterech wyłącznie remisowali
  • W ubiegłym sezonie Sokół wygrał u siebie 1:0

Sokół Ostróda – Motor Lublin typy

Goście powinni przerwać passę remisów i w końcu wygrać w październiku pierwszy mecz.

Typ: Motor @ 1,55 LV BET