Specjalna promocja na mecz Andora – Polska. 30 zł za KAŻDEGO gola w meczu

Przed reprezentacją Polski dwa kluczowe spotkania w eliminacjach do MŚ. Podopieczni Paulo Sousy walczą o udział w barażach i bez wątpienia potrzebują dwóch zwycięstw w nadchodzących potyczkach. Na pewne zwycięstwo liczymy przede wszystkim z Andorą, która nie powinna sprawić nam większych kłopotów. Dodatkowo na to starcie jeden z bukmacherów przygotował specjalną promocję. 

W poprzednim pojedynku obu tych reprezentacji padł wynik 3:0 dla „Biało-Czerwonych”. Potencjał obu kadr jest na zupełnie innym poziomie, o czym mieliśmy szansę przekonać się na Stadionie Narodowym we wrześniu. Czy tym razem zobaczymy podobną liczbę bramek? Nie da się ukryć, że liczymy przede wszystkim na Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik ma już na koncie 23 trafienia w 17 spotkaniach obecnego sezonu. Jeśli „Lewy” dorzuci 2-3 gole także dzisiaj, to nie będziemy mieć nic przeciwko.

Bukmacher Superbet przygotował promocję, dzięki której możemy zgarnąć 30 PLN za każdego gola w tym spotkaniu. Co należy zrobić, aby wziąć w niej udział?

  • Zarejestrować się z TEGO linka. 
  • Wpłacić na konto Superbet minimum 50 zł.
  • Obstawić zdarzenie z meczu Andora – Polska ze standardowej oferty po minimalnym kursie 1,60 za 50 zł. 

30 zł za każdego gola gracz otrzyma niezależnie, czy jego kupon wszedł czy też nie. Więcej na temat promocji TUTAJ.

Komentarze

komentarzy