Spezia – AS Roma 🇮🇹 Typy, kursy (23.05.2021)

Pewna utrzymania ekipa Spezii w ostatniej kolejce Serie A zmierzy się na własnym obiekcie z Romą. Czy zespół gości utrzyma siódme miejsce w tabeli i zagra w europejskich pucharach podczas sezonu 2021/2022? 

Spezia – AS Roma zapowiedź (niedziela, 20:45)

Piłkarze Spezii osiągnęli główny cel na ten sezon. Beniaminek Serie A zagwarantował sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przy odrobinie szczęścia, Spezia może nawet zająć trzynastą pozycję w tabeli. Zadanie nie jest jednak łatwe, gdyż po pierwsze strata do tej lokaty wynosi dwa oczka. Po drugie, Spezia zmierzy się w ostatnim meczu z Romą.

Klub ze stolicy Włoch zajmuje obecnie siódmą pozycję w tabeli. Wspomniane miejsce gwarantuje udział w Conference League podczas sezonu 2021/2022. Roma nadal nie może być jednak pewna udziału w tych europejskich rozgrywkach. O dwa punkty mniej mają gracze Sassuolo, którzy z pewnością spróbują wyprzedzić bezpośredniego rywala.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Spezia rywalizowała z Romą 23 stycznia. Mecz w stolicy Włoch zakończył się triumfem rzymskiej ekipy, która wygrała 4:3.

Spezia – AS Roma kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Roma. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.6. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.8. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.9.

Spezia – AS Roma fakty meczowe

  • Spezia wygrała jeden z pięciu ostatnich meczów
  • Roma zanotowała dwa zwycięstwa w pięciu ostatnich ligowych pojedynkach
  • W żadnym z pięciu ostatnich ligowych meczów Spezia nie zachowała czystego konta

Spezia – AS Roma typy

Choć Conference League to z pewnością nie są rozgrywki, które zadowalają Romę, to rzymski klub musi mieć na uwadze, że nadal jest to gra w Europie, dlatego Roma zapewne będzie chciała zagwarantować sobie zwycięstwo.

Spezia – AS Roma | Typ: Roma powyżej 1.5 bramki 1.45 @ LV BET 

Spezia – AS Roma | Typ: Roma wygra i powyżej 2.5 bramki 1.95 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy