Sporting – Boavista 🇵🇹 Typy, kursy (11.05.2021)

W starciu z Boavistą piłkarze Sportingu mogą przypieczętować swój tytuł mistrzowski. Na ten moment kibice ekipy z Lizbony czekali od sezonu 2001/02. Czy Lwy staną dzisiaj na wysokości zadania i potwierdzą status najlepszej drużyny Portugalii?

Sporting – Boavista zapowiedź (wtorek, 21:30)

Sporting stoi dzisiaj przed historyczną szansą. Zespół przez lata pozostawał w cieniu Porto oraz Benfiki. Ekipa z Lizbony cały czas pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Do starcia z Boavistą Lwy przystępują po 3 kolejnych wygranych. Sporting zachowywał czyste konto w 4 z 5 ostatnich spotkań. Ekipa z Estadio Jose Avalade nie przegrała do tego żadnego z ostatnich 14 starć z Boavistą. Co więcej w 8 z 10 poprzednich pojedynkach między tymi ekipami to Lwy otwierały wynik spotkania. Aż 8 z 9 wcześniejszych meczów Sportingu zamykało się w granicy 2 goli.

Boavista nie znajduje się w komfortowej sytuacji. Zespół z 30 punktami na koncie zajmuje 16. miejsce w tabeli, które z kolei w Portugalii oznacza konieczność gry w barażach o utrzymanie. Strata do bezpiecznej strefy jest jednak niewielka, bowiem wynosi zaledwie punkt. Niemniej, Boavista nie wygrała żadnego z 4 poprzednich meczów (2 porażki oraz 2 remisy), zespół nie zachował w tym czasie ani jednego czystego konta. Warto w tym miejscu odnotować, że w 8 z 10 wcześniejszych konfrontacji przeciwko Sportingowi, piłkarze Boavisty przegrywali pierwszą połowę.

Sporting – Boavista przewidywane składy

Sporting: Adan; Inacio, Coates, Feddal; Pereira, Palhinha, Mario, Mendes; Goncalves, Paulinho, Santos

Boavista: Leonardo; Devenish, Rami, Awaziem; Cannon, Paulinho, Perez, Sauer, Mangas; Elis, Gomes

Sporting – Boavista kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Sportingu: 1.40
  • remis: 4.55
  • zwycięstwo Boavisty: 8.00

Sporting – Boavista fakty meczowe

  • Sporting nie przegrał żadnego z ostatnich 14 spotkań z Boavistą.
  • W 8 z 9 poprzednich spotkaniach Sportingu padały maksimum 2 gole.
  • Boavista przegrywała pierwszą połowę w 8 z 10 wcześniejszych pojedynkach ze Sportingiem.

Sporting – Boavista nasze typy

Sporting nie miał w tym sezonie sobie równych. Nie wydaje się, by walcząca o utrzymanie Boavista była w stanie powstrzymać ekipę z Lizbony przed przypieczętowaniem mistrzostwa. Stawiamy dzisiaj na wygraną Sportingu oraz under 3.5 gole w meczu. Do tego typujemy, że to Lwy otworzą wynik spotkania już w pierwszej połowie.

Sporting – Boavista | Typ: Sporting + under 3.5 gole @2.02 BETFAN

Sporting – Boavista | Typ: Sporting  strzeli pierwszego gola w pierwszej połowie @1.60 BETFAN