Sputnik – FK Witebsk 🇧🇾 Typy, kursy (28.06.2021)

W ramach 14. kolejki białoruskiej ekstraklasy, Sputnik zmierzy się na Central Stadium z FK Witebsk. W zdecydowanie lepszym położeniu jest aktualnie ekipy gości. 

Sputnik – FK Witebsk zapowiedź (poniedziałek, 17:00)

Fatalnie wyglądają wyniki Sputnika w aktualnym sezonie. Wystarczy powiedzieć, że zespół zgromadził zaledwie cztery punkty w trzynastu spotkaniach, notując jedno zwycięstwo, jeden remis i aż jedenaście porażek. Bilans bramkowy drużyny wynosi natomiast 6:31. Nie zaskoczy zatem nikogo fakt, iż Sputnik jest obecnie na ostatnim, szesnastym miejscu w lidze i traci pięć punktów do bezpiecznej lokaty.

W środku stawki plasuje się aktualnie FK Witebsk, który w trzynastu meczach zgromadził 19 oczek, notując 4 zwycięstwa aż siedem remisów i dwie porażki. Z pewnością na Central Stadium FK Witebsk powalczy o pełną pule punktów, by przybliżyć się do czołówki.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Co ciekawe, obie ekipy do tej pory nie miały okazji rywalizować między sobą. Będzie to zatem pierwsze starcie tych drużyn.

Sputnik – FK Witebsk kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest FK Witebsk. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.38. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 7.5.

Sputnik – FK Witebsk fakty meczowe

  • Sputnik wygrał jedno z pięciu ostatnich meczów
  • FK Witebsk zanotował trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich pojedynkach
  • W każdym z pięciu ostatnich meczów Sputnik tracił minimum jednego gola

Sputnik – FK Witebsk typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz niż zwycięstwo gości, którzy są w zdecydowanie lepszej formie od początku sezonu.

Sputnik – FK Witebsk | Typ: FK Witebsk powyżej 1.5 bramki w meczu 1.57 @ LV BET 

Sputnik – FK Witebsk | Typ: FK Witebsk wygra do przerwy i cały mecz 2.12 @ LV BET