Startujemy! Dołącz do wspólnej zabawy z załogą ZZP i zgarnij nagrody w Fantasy Serie A!

fzzp

Liga włoska powoli nabiera rozpędu, dlatego do kontrofensywy przystępuje również Zzapołowy. Na fanatyków calcio czekają nagrody. Jakie? Przeczytaj cały tekst, a wszystko stanie się jasne!

Ligi Fantasy stają się coraz popularniejsze wśród kibiców nie tylko ze względu na możliwość współzawodnictwa, ale też zgarnianie konkretnych upominków. Do rywalizacji zapraszają znani dziennikarze, sportowe gazety, piłkarze, dlatego nie mogło w tej ekipie zabraknąć także nas.

Zasady Fantasy Serie A zdają się być proste nawet dla futbolowego laika. Otrzymujesz dodatnie punkty za kreatywność Twojego zespołu oraz ujemne punkty za jego nieporadność. Gol, asysta, zachowanie czystego konta, końcowe zwycięstwo – za to wszystko otrzymasz z pewnością punkty, ale ich ilość będzie zależna nie tylko od udanego występu Twojego teamu, liczyć będzie się także wybrane przez Ciebie nastawienie taktyczne. Mniej przyjemna część – minusy: analogicznie, tracisz punkty, jeśli coś idzie nie po Twojej myśli: tracisz gole, napastnicy są nieskuteczni w ataku, pomocnicy zapomnieli jak asystować. Szczegółowo opisane zasady znajdują się TUTAJ.

Skoro w kwestii zasad gry wszystko stało się jasne, przejdźmy do ustalonych przez Organizatora konkursu – Zzapolowy.com:

 1. Aby wziąć udział w konkursie musisz zarejestrować się na stronie Fantasy Serie A. Po wybraniu składu przechodzisz do zakładki LEAGUE, a potem wybierasz MY LEAGUES.
  Tutaj w miejscu  wklejasz M2a9sl1rgYkQ | Następnie klikasz . Gotowe. Jesteś w naszej lidze!
 2. Wszelkie próby oszustwa (multikonta itd.) karane będą z miejsca wyrzuceniem drużyny z ligi, stąd też logicznym jest, że każdy uczestnik zabawy powinien posiadać jedną drużynę.
 3. W konkursie biorą udział wyłącznie użytkownicy z kontem basic lub sample premium (możliwość aktywowania za darmo na 2 tygodnie).
 4. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do ustalenia nowych punktów regulaminu w wyniku powstania nieprzewidzianych zdarzeń.
 5.  Po każdej kolejce osoba z najwyższą liczbą zdobytych punktów otrzyma 20 PLN na swoje konto Skrill lub konto bankowe. W przypadku równej liczby punktów dokonujemy podziału nagrody.
 6. Zmagania rozpoczynamy od 3. kolejki obecnego sezonu Serie A.

   

  Włącz się do gry i poczuj włoskie emocje. Kod do naszej ligi: M2a9sl1rgYkQ

Kontakt w sprawie nagród: W dobie Internetu to dość prosta rzecz. W razie wygranej prosimy o zgłoszenie się do nas poprzez prywatną facebookową wiadomość lub wiadomość e-mail ze strony ZZP.
Oczywiście ewentualna nagroda nie będzie wypłacona od razu – z racji, że nie ma weryfikacji poprzez konto bukmachera, trzeba będzie odczekać do następnej rozpoczętej kolejki ligowej -> wtedy gracz musi w ramach prostej weryfikacji przesłać screena z zakładki ‚MY TEAM’ (widoczne wyłącznie dla danego gracza). Jeśli skład będzie zgadzał się z ogólnodostępnym podglądem podczas kolejki – weryfikacja zakończona i wysyłamy nagrodę.

Info o nagrodach końcowych już wkrótce. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie ligi lub zasad gry napisz do nas na naszym facebookowym profilu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Powodzenia!

Komentarze

komentarzy