Stawiamy BEZ RYZYKA na nowego trenera Newcastle. Mamy faworyta!

W Newcastle szykują się wielkie zmiany. Jak wiadomo, zespół z Premier League ma nowego właściciela i jest nim konsorcjum z Arabii Saudyjskiej. Trudno wyobrazić sobie, by na St. James’ Park nie nastąpiła prawdziwa rewolucja. Jedna z nich dotyczyć będzie trenera. Kto zostanie nowym szkoleniowcem „Srok”? Mamy swojego faworyta.

Aktualnym trenerem Newcastle jest Steve Bruce, który przejął drużynę w połowie lipca 2019 roku. Zespół pod wodzą 60-latka zajmuje obecnie przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do bezpiecznej lokaty. Ze względu na same wyniki, posada Bruce’a mogłaby być zagrożona.

Kto zostanie nowym trenerem Newcastle?

Ambicją nowych właścicieli Newcastle jest zatrudnienie trenera, który znacząco poprawi wyniki zespołu. Oznacza to, iż niezależnie od aktualnej sytuacji, Steve Bruce zapewne pożegna się z posadą. Według informacji „The Telegraph”, 60-latek ma zostać zwolniony jeszcze przed meczem z Tottenhamem, który ma miejsce 17 października.

Kto zostanie następcą Bruce’a? Media przedstawiły kilku kandydatów. Jednym z nich jest Antonio Conte. Włoch zapewne chętnie przejąłby drużynę, w której miałby praktycznie nieograniczony budżet. Trudno jednak wyobrazić sobie, by 52-latek zdecydował się na ten ruch w trakcie sezonu, gdy kadra „Srok” nie ma jeszcze odpowiedniej jakości.

Antonio Conte zostanie trenerem Newcastle kurs 3.50. Zagraj ten typ w BETFAN

Innym nazwiskiem łączonym z Newcastle jest chociażby Eddie Howe. Były trener Bournemouth pozostaje bez pracy od sierpnia 2020 roku. Wizja pracy na St. James’ Park byłby dla 43-latka z pewnością bardzo kusząca. Pozostaje pytanie, czy Newcastle zdecyduje się na taki wybór.

A może Frank Lampard?

My swojego faworyta upatrujemy w byłym szkoleniowcu Chelsea. To Frank Lampard, którego angielskie media również łączą z tą posadą. 43-latek został zwolniony ze Stamford Bridge na początku tego roku. Co prawda sezon 2020/2021 nie był dla Lamparda specjalne udany, ale w trakcie kampanii 2019/2020, szkoleniowiec otrzymał sporo pochwał za pracę w Chelsea i udowodnił, że może pracować w klubie pokroju ekipy „The Blues”.

Frank Lampard zostanie trenerem Newcastle kurs 12.00. Zagraj ten typ w BETFAN 

BETFAN przygotował listę kandydatów na nowego trenera Newcastle. Faworytem bukmachera jest Antonio Conte. Kurs na wybór Włocha wynosi 3.50. Z kolei opcja w postaci Franka Lamparda to kurs 12.00. Jest to o tyle interesujące rozwiązanie, gdyż BETFAN przygotował zakład bez ryzyka dla nowych graczy za minimum 50 PLN. Możemy zatem wybrać odważniejszy typ, nie martwiąc się o ewentualną przegraną. W szczególności, że kandydatura Lamparda ma pewne podstawy.

Co zatem należy zrobić?

  1. Założyć konto z kodem ZZAPOLOWY lub z TEGO linka.
  2. Zagrać za 50 zł zakład na nowego menedżera Newcastle.
  3. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, to BETFAN zwróci nam pieniądze na konto bonusowe.

W celu wypłaty ja na konto główne, należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy gracz ma 7 dni.

Komentarze

komentarzy