Stefano Sensi zostanie w Interze? Dyrektor Sassuolo potwierdza

Przygoda Stefano Sensiego z Interem nie skończy się z obecnym sezonem. Dyrektor generalny Sassuolo potwierdził wykup Włocha przez “Nerazzurrich”.

Stefano Sensi trafił do Mediolanu podczas letniego okna transferowego. Inter wypożyczył piłkarza, płacąc Sassuolo pięć milionów euro. Od tamtej pory 24-latek wystąpił w 17 meczach, w których zdobył trzy bramki i zaliczył cztery asysty.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Wydawało się, że Inter wykorzysta opcję wykupu piłkarza, jednak pandemia koronawirusa trochę skomplikowałą sytuację. Dyrektor generalny Sassuolo, Giovanni Carnevali, potwierdził jednak, że latem dojdzie do transferu.

Sensi zostanie kupiony od razu przez Inter, a wkrótce porozmawiamy o przedłużeniach kontraktów przez naszych piłkarzy – powiedział dyrektor Sassuolo.

Koszt transakcji ma wynieść 20 milionów euro. Na razie nie wiadomo, na ile sezonów Stefano Sensi zwiąże się z mediolańskim klubem.

Komentarze

komentarzy