Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź. Typy, kursy (13.03.2021)

Po meczu w Gdyni, chwilę później rozpocznie się rywalizacja na innym stadionie północy Polski. Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź to starcie drużyn o kompletnie innych zainteresowaniach. Gospodarze raczej będą stawiać na miejsce w środku tabeli, a łodzianie chcą walczyć o awans i powrót do Ekstraklasy. 

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź zapowiedź (sobota, 13:00)

Jedni i drudzy rozpoczęli wiosnę od meczów, w których kibice oglądają trochę goli. Stomil dwukrotnie kończył w stosunku 1:2. Raz jako gospodarz, raz jako gości, co oznacza, że przegrał z GKS-em Tychy i wygrał z Odrą Opole. Duży w tym udział ma Adrian Szczutowski, młodzieżowiec wypożyczony z Wisły Płock. Łodzianie zagrali aż cztery mecze. Rozpoczęli od 2:3 w Pucharze Polski przeciwko Legii, a później przyszła sensacyjna porażka 0:3 z GKS-em Tychy. Udało się jednak później pokonać Odrę Opole 2:1, by w ostatni weekend zremisować w derbach z Widzewem 2:2.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Jak widać jedni i drudzy sporo strzelają i sporo tracą. Średnia goli w meczach Stomilu to 3/mecz, a w przypadku ŁKS-u mowa o prawie 4 golach na 90 minut, licząc mecze ligowe i pucharowe. To zwiastuje nam emocje połączone ze strzelaniem goli.

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Stomil wygra, kurs: 4,65
  • ŁKS wygra, kurs: 1,70
  • Remis, kurs: 3,75

Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź typy

Wyniki wskazują, że powinniśmy obejrzeć sporo goli i idziemy w tym kierunku.

Typ: Powyżej 2,5 bramki @ 1,85 Totolotek