Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 🇵🇱 Typy, kursy (22.05.2021)

Na północy mecz w zasadzie o pietruszkę. Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice to spotkanie 13. z 14. drużyną w tabeli i zespołów, dla których ten sezon w zasadzie się skończył. Jedni i drudzy w słabej formie, więc trudno mówić o zapowiadającym się ciekawie starciu…

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice zapowiedź (sobota, 17:00)

W ostatnich tygodniach dyspozycja obu klubów jest fatalna. Stomil Olsztyn przegrał pięć z sześciu ostatnich gier ligowych, a Puszcza Niepołomice pięć z rzędu! Jedni i drudzy już spokojni o utrzymanie i w zasadzie ostatnimi meczami dograją sezon i prawdopodobnie zakończą rozgrywki w drugiej połowie tabeli, bo widoków na radykalną zmianę nie ma. W przypadku Puszczy można jeszcze mówić o pozytywach, wszak awansowali w tym sezonie – po raz kolejny – do 1/4 finału Pucharu Polski. O tyle Stomil raczej przyszłości nie ma w różowych barwach. Z końcem sezonu odchodzi właściciel Michał Brański, stadion nadal w ruinie. Końcówka sezonu to próba zgarnięcia pieniędzy z PJS, co skutkuje określonymi wynikami.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Stomil wygra, kurs: 2,40
  • Puszcza wygra, kurs: 2,98
  • Remis, kurs: 3,15

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice fakty meczowe

  • Stomil przegrał 5 z 6. ostatnich meczów
  • Puszcza przegrała 5 ostatnich meczów
  • Jesienią było 2:0 dla Stomilu

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice typy

Jedni i drudzy w słabej formie, więc pasowałby remis. Nie mają już w zasadzie o co grać, więc niech chociaż postrzelają. Może jakieś 1:1 albo 2:2? Miła odmiana dla kibiców obu klubów.

Typ: Obie strzelą @ 1,92 Totolotek

Typ: Remis @ 3,15 Totolotek